Skocz do zawartości

Forum

  1. Nowości, rabaty i promocje x-kom

    1. 482
      odpowiedzi
    2. 5700
      odpowiedzi
  2. Nowości, promocje i okazje komputronik.pl

    1. 130
      odpowiedzi
    2. 395
      odpowiedzi
    3. 42
      odpowiedzi
  3. komputerswiat.pl

    1. 55
      odpowiedzi
  4. Sprzęt

    1. Procesory

      Dyskusje o procesorach (CPU)

      869547
      odpowiedzi
    2. Płyty główne

      Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne

      175281
      odpowiedzi
    3. Pamięci RAM

      Dyskusje na temat modułów pamięci RAM

      105419
      odpowiedzi
    4. Karty graficzne

      Dyskusje o kartach graficznych z układami AMD Radeon (dawniej ATI Radeon), NVIDIA GeForce i innych

       

      1665771
      odpowiedzi
    5. Monitory i projektory

      Dyskusje o monitorach komputerowych (CRT i LCD) oraz projektorach multimedialnych

      208787
      odpowiedzi
    6. Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

      Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

      193651
      odpowiedzi
    7. Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

      Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

      328778
      odpowiedzi
    8. Zestawy komputerowe

      Dyskusje o kompletnych zestawach komputerowych

      888990
      odpowiedzi
    9. Serwery

      Także serwery NAS

      9807
      odpowiedzi
    10. Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

      Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

      271218
      odpowiedzi
    11. Drukarki i skanery

      Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

      20072
      odpowiedzi
    12. Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje

      Dyskusje o systemach chłodzenia, obudowach komputerowych, zasilaczach (PSU), a także rozmowy o modyfikacjach i tuningu komputerów

      880793
      odpowiedzi
    13. Podkręcanie

      Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

      75007
      odpowiedzi
    14. Urządzenia wskazujące

      Myszki, klawiatury, joysticki, gamepady, kierownice

      98189
      odpowiedzi
    15. Sieci i komunikacja

      Dyskusje o sprzęcie sieciowym, jak routery, switche, karty sieciowe. Także dział dla systemów komunikacji przewodowej i bezprzewodowej jak np. IrDA czy Bluetooth.

      163675
      odpowiedzi
    16. Pozostałe komponenty i peryferia

      Dyskusje o komponentach i peryferiach, które nie mają swojego działu

      106026
      odpowiedzi
    17. Recenzje czytelników

      Dział przeznaczony na recenzje sprzętu napisane przez czytelników PCLab.pl

      28289
      odpowiedzi
    18. Archiwum

      Archiwum starego działu "Ogólnie o komputerach". Dział tylko do odczytu.

      327545
      odpowiedzi
  5. Oprogramowanie

    1. Benchmarki i diagnostyka

      Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

      66025
      odpowiedzi
    2. Internet, sieci i bezpieczeństwo

      Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

       

      328824
      odpowiedzi
    3. Multimedia

      Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

      73940
      odpowiedzi
    4. Gry

      1502429
      odpowiedzi
    5. Windows

      Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

      297671
      odpowiedzi
    6. Linux

      Dział dla miłośników systemów typu Linux

      62514
      odpowiedzi
    7. Pozostałe programy

      Dyskusje o innych programach, nie mających swojego działu na forum

      54693
      odpowiedzi
    8. Programowanie

      Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

      91227
      odpowiedzi
  6. Konsole

    1. Sony Playstation, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV

      Dział dla miłośników konsol Sony

      260955
      odpowiedzi
    2. Microsoft Xbox, Xbox 360 i Xbox One

      Dział dla miłośników konsol Xbox

      155174
      odpowiedzi
    3. Nintendo 64, GameCube, GameBoy, DS, Wii

      Dział dla miłośników konsol Nintendo

      12317
      odpowiedzi
    4. Inne konsole

      Dział dla konsol starszych i egzotycznych

      4678
      odpowiedzi
  7. Off-topic

    1. 1712052
      odpowiedzi
    2. 425122
      odpowiedzi
    3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

      Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

      115544
      odpowiedzi
    4. 435814
      odpowiedzi
    5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

      Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

      97555
      odpowiedzi
    6. 297774
      odpowiedzi
    7. 63251
      odpowiedzi
    8. 386083
      odpowiedzi
    9. Motoryzacja

      Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

      935632
      odpowiedzi
    10. 151521
      odpowiedzi
    11. 67405
      odpowiedzi
    12. 1674993
      odpowiedzi
  8. ASUS OC School

    1. 2588
      odpowiedzi
  9. Klany PCLab.pl

    1. 11716
      odpowiedzi
    2. 4306
      odpowiedzi
    3. 9557
      odpowiedzi
    4. 3622
      odpowiedzi
    5. 2469
      odpowiedzi
    6. 2703
      odpowiedzi
    7. 10204
      odpowiedzi
    8. 12910
      odpowiedzi
  10. Ogłoszenia

    1. 302741
      odpowiedzi
    2. 159168
      odpowiedzi
    3. 44221
      odpowiedzi
    4. 5393
      odpowiedzi
    5. 12932
      odpowiedzi
  11. PCLab.pl

    1. 4576
      odpowiedzi
    2. PCLab.pl - uwagi odnośnie do serwisu i forum

      Komentarze nt. nowych funkcji, znalezione błędy i Wasze sugestie.

      92893
      odpowiedzi
    3. Onet Pliki

      Forum poświęcone dyskusjom dotyczącym serwisu Onet Pliki

      89
      odpowiedzi
  • Kto obchodzi dziś urodziny

    1. -=DarknesS=-
      -=DarknesS=-
      Wiek: 37 lat
    2. 1uk45
      1uk45
      Wiek: 40 lat
    3. 6MarciN9
      6MarciN9
      Wiek: 31 lat
    4. abnormal
      abnormal
      Wiek: 40 lat
    5. adamm92
      adamm92
      Wiek: 32 lata
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m.
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
    • Jest sprawa. Jeśli zdecyduję do jutra, to w długi weekend mogę zacząć wdrożenie do szosy. Wybór trudny, bo żaden sklep nie ma modeli testowych i nie da się przejechać. Pierwotnie chciałem kupić coś na elektronice, tylko wydanie 20k+ na zabawkę nie jest łatwe. Dodajmy lekkie koła i trzeba dać minimum 30k. To bardziej pożądanie high-end sprzętu niż faktyczne korzyści? Chcę pogodzić dwie kwestie, aby sprzęt nadawał się na ustawki i wyścigi, ale też na długie wycieczki. Ma być szybko, mam to poczuć. Ale nie jechałem długo w takiej pozycji i trudno powiedzieć, czy się przyzwyczaję do mocno pochylonej pozycji. Jednemu lekarz powiedział, że powinien być rozciągnięty, a drugiemu, że nawet na słynnym TCR sobie szkodzi. Druga kwestia została poruszona wyżej, mianowicie przenoszenie wstrząsów i to też jest dla mnie bardzo ważne. Priorytety: Bezpieczeństwo > szybkość > waga > koła > geometria > osprzęt Czy coś z tego brać pod uwagę? https://katalog.bikeworld.pl/2023/web/produkt/rowery_szosowe/endurance/cannondale/82138/synapse_carbon_4 - zeszłoroczny model, więc przeceniony, ale Tiagra https://www.cannondalebikes.pl/rowery/szosowe/race/supersix/supersix-evo-4-c11602u https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-szosowe-wyczynowe/domane/domane-sl/domane-sl-5-gen-3/p/35298/ https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-szosowe-wyczynowe/émonda/émonda-sl/émonda-sl-5-disc/p/601676/ https://katalog.bikeworld.pl/2024/web/produkt/rowery_szosowe/race_klasyczne/focus/85752/izalco_max_8_7 https://kross.eu/pl/rowery/szosowe/vento-dsc-8-0-czarny-szary-polysk - na tle pozostałych rowerów naszego PL producenta się wyróżnia, a czy cena jest adekwatna? Elektronika https://rondo.cc/hvrt-cf1,469,pl - też PL producent https://romet.pl/rower-szosowy-romet-jaguar-2-2024-2 - wiele osób twierdzi, że Romet to syf, tylko z czego to wynika? Czy tylko koła do zmiany na lepsze, czy  Domane i Emonda w wersji z elektroniką (chyba to samo, tylko jest elektronika) Jak będzie mnie kiedyś stać, to sobie taki kupię: https://katalog.bikeworld.pl/2024/web/produkt/rowery_szosowe/race_klasyczne/cannondale/85123/supersix_evo_hi_mod_2 Oczywiście nie muszę kupować przed świętami, bo co nagle, to po diable, ale temat byłby zamknięty. Ewentualnie czy warto iść do fittera, który dobierze rower? Napiszcie, co sądzicie o tych rowerach powyżej i który byście wzięli na początek. Wydaje mi się, że nawet jeśli będę jeździć na ustawki i na wyścigi, to na początek coś na mechanice, a jak będzie dobra geometria, to potem można przerobić na elektronikę, tylko wiadomo, wtedy drożej wyjdzie.
    • No, ale na większości kanałów na YT idzie sobie yutuber ulicą czy w Polsce, Europie czy gdzieś na świecie i opowiada o czymś, a w tle przewijają się ludzie... Przecież on nie pyta każdą mijaną osobę o zgodę, a w przypadku zatłoczonych miejsc jak dworce lub lotniska to wręcz niemożliwe... Albo są tysiące filmików bardziej amatorskich i mniej jak ktoś np. jedzie Flixbusem czy pociągiem i też zza szyb dokładnie widać przechodniów... Czyli 90% materiałów na YT jest nielegalna? Pytam nie tylko teoretycznie bo zastanawiam się sam czy kiedyś nie robić czegoś na YT.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...