Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78695
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47278
    odpowiedzi

8076 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335503 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52499 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 351 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1195 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 738 wyświetleń
  1. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 473 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 740 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1535 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 606 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 656 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 640 wyświetleń
  2. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 638 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1066 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 998 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1039 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1278 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1201 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 918 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1374 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 883 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 866 wyświetleń
  3. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1082 wyświetleń
  4. Płyta mini itx ryzen czy intel?

    • 5 odpowiedzi
    • 2822 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1014 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 932 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze tu mają, można się na powiadomienie zapisać. Monitor MSI MPG 321URX QD-OLED 31.5" 3840x2160px 240Hz 0.03 ms [GTG] cena, opinie, dane techniczne | sklep internetowy Electro.pl   Ten MSI MPG 321URX to jakie miał wady?
    • Dziś jeden czort Ja jestem szczyptę młodszy a wszyscy mówią mi ze jestem stary wiec ten tego, czasu nie oszukasz
    • MSI 321URX do kupienia w Łowiczu. Możliwe, że to zwrot @PiPoLiNiO teraz sprzedawany stacjonarnie jako ekspozycyjny https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mpg-321urx-qd-oled-31-5-3840x2160px-240hz-0-03-ms-gtg  
    • O boże naprawdę ... Co  do lotów  nad prywatną posesją   to : Zakazu prawnego  nie ma  ale  musi być poszanowana prywatność  osób     ,a samo latanie bez zgody może być już naruszeniem i nieposzanowaniem prywatności ,a robieie zdjęć  czy nagrywanie   prywatnych posesji ,osób  podchodzi pod stalking  ,naruszenie wizerunku  tym bardziej   opublikujesz  gdzieś te materiały .   Warto zatem pamiętać, że choć przepisy dotyczące lotów dronem umożliwiają latanie nad prywatną posesją, to musi się to odbywać bez naruszania prywatności. Osoba zgłaszająca sprawę na policję może oskarżyć operatora drona o kradzież danych osobowych i wizerunku, naruszenie prywatności i nękanie https://ironsky.pl/czy-mozna-latac-dronem-nad-czyjas-posesja/   I chyba tyle w tych kwestiach z mojej strony  ,bo widze ze  masz  podstawowe problemy z odróżnieniem  przestrzeni publicznej  od prywatnej  , poszanowania  czyjejś prywatności  itp itd takie podstawy zycia w społeczeństwie  . To ze masz  drona nie  uprawnia cię  do tego ze  możesz zaglądać ludziom  przez okna  nie wiadomo w jakim celu .   Na jesieni  była u mnie akcja    gdzie miasto za pomocą  drona sprawdzało  czym ludzie palą w piecach  jakoś  urząd  potrafił wysłać  pismo   z informacją ze  w terminie  xx   będzie latał dron  nad moją posesją  w takim i takim celu . Nawet jak nie mieli obowiązku prawnego informować o takiej akcji bo  zachowali się po ludzku i  dali takie info aby mieszkańcy wiedzieli  co jest granie  i ze nikt ich nie podgląda /szpieguje ....    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...