Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78695
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47248
    odpowiedzi

8075 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335418 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52463 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 901 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 500 wyświetleń
  1. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 257 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 520 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1303 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 389 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 421 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 419 wyświetleń
  2. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 422 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 846 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 779 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 823 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1064 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 988 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 706 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1161 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 666 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 653 wyświetleń
  3. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 870 wyświetleń
  4. Płyta mini itx ryzen czy intel?

    • 5 odpowiedzi
    • 2608 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 804 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 714 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 736 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Racja, seria 11 siedziała na CWT. Tak to jest jak się pisze po nocach. Nie ma pasywnego chłodzenia ale jest ono bardzo ciche. Czy to argument by plasować Focusa oczko wyżej sprawa dyskusyjna. Miałem be quiet Pure Power, mam Seasonica Focus i nie zauważyłem jakieś różnicy w kulturze pracy pod obciążeniem. Co do dwóch linii 12V to zdania są podzielone. Przy mniej pradożernych kartach podobno lepiej mieć dwie i podłączyć pod jedną linię by pracowała z najlepszymi parametrami sprawności odpowiednio ją obciążając. Kondensatory w Seasonicu są japońskie, w be quiet tajwańskie, co niczego nie dowodzi. O bebechach już napisałem wyżej. Sierant nic takiego nie twierdzi, a on raczej się zna. W dziale zasilaczy 750 W be quiet poleca, o Seasoniku nie wspomina - https://www.youtube.com/watch?v=CWohdQGAWMg Kopi kruszyć nie mam zamiaru bo aż takim specem od PSU nie jestem. Dla mnie jeden i drugi jest dobry przy czym niemiecki zdaje się nie miewał problemów z wyłączaniem kart graficznych jak swego czasu Focusy z Vegami i GTX 970, czy Prime z RTX 3080/90 i RX 6900XT.  
    • Moja karta po UV wchodzi max na 2550 Mhz i hot spot max 77 stopni, natomiast na stocku 2850 mhz ale wtedy hot spot. Czy da się coś zrobić żeby ponieść taktowanie ale żeby temperatury nie poszły drastycznie w górę?
    • Myślałem, że FFXVI będzie na kwiecień ale chyba prędzej zobaczę jak świnie latają niż to w kwietniu wyjdzie. Chyba się skończy na ps5pro bo nie będzie mi się chciało czekać rok na GTA6 a prosiak powinien mi zapewnić odpowiednią wizualnie jakość.
    • Bardzo możliwe bo ten model nie ma radiatora na vrm, myślę nad tym aby zamontować jakikolwiek
    • Cóż, wygląda, że płyta dość słabawa nawet wśród tych budżetowych. Sekcja nie wyrabia, grzeje się i throttluje procka? Best Budget Intel B660 Boards, VRM Thermal Test - YouTube  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...