Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78710
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47330
    odpowiedzi

8077 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335702 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52574 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 103 wyświetleń
  1. grafika pod plytę

    • 4 odpowiedzi
    • 257 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 809 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1641 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1152 wyświetleń
  2. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 892 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1151 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1948 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1013 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1059 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1054 wyświetleń
  3. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 1041 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1475 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1405 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1438 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1681 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1605 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1327 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1775 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1284 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1271 wyświetleń
  4. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1509 wyświetleń
  5. Płyta mini itx ryzen czy intel?

    • 5 odpowiedzi
    • 3229 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Odpowiadam sam sobie, ale mi się jeszcze przypomniało. Ludzie często patrzą na mapę Warszawy i zastanawiają się dlaczego północny odcinek obwodnicy idzie w zasadzie środkiem miasta. Otóż właśnie dla tego, że idzie według planów z lat 70 Z tym, że w przeciwieństwie do lotniska, dla obwodnicy władze PRL przynajmniej zachowały rezerwę gruntów w rękach państwa i nie pozwalano się budować w zarezerwowanym pasie. Więc nowe władze miały wybór: albo budować na gotowym planie środkiem miasta, albo uwikłać się na kolejne 20 lat w dyskusje o nowej trasie, czy może blożej, czy dalej, kogo wywłaszczać itd.
    • No chyba głównie to - Nier był mocno budżetowy, a tu mieli budżet i duże studio i to widać nawet w demie.
    • No sondaże dla konfy historycznie wahały się od 2% do 15% więc i tak znacznie lepiej niż lewica która 10% to miała w peaku i to też krótko.  No ja właśnie o tym, że co pojawi się nowa partia, która nie jest zbieranką starych komuchów to jest zaraz marginalizowana, szczuta itd. Wszystkie prawdziwe środowiska prawicowe nigdy nie mogły zaistnieć. Udało się im przetrwać dopiero jako konfederacja i to tylko wtedy kiedy głosili radyklane hasła. Inni nie mają przebicia. A jeśli się jakoś przebiją delikatniej to zaraz jest wchłaniane przez resztę, np. nowoczesna, kukiz. Zobaczymy co z Hołownią, ale jak mam obstawiać to w przypadku spadku do poparcia do ok 5% będą wchłonięci przez PO. Prawdopodobnie cały ten system jest zgnity, zaczynając od góry, kończąc na zwykłych szarych ludziach dla których jest tylko PIS i PO, stąd taka sytuacja.
    • Troche źle to napisałeś. Samoobrona i LPR jako partie istnieją do dzisiaj, tylko są w zasadzie planktonem. Dodatkowo Samoobrona jakoś się łączyła i dzieliła po drodze, nawet wystawiła kandydatów w jednym okręgu w samorządowych. A LPR zdaje sie poparła Hołownię. Choć nikogo to nie obchodziło, sam musiałem wygooglować PiS wchłonął elektorat Samoobrony i LPR, a nie same partie. Choć mam w rodzinie takiego wujka o dziwnych poglądach, co był kiedyś za Samoobroną (miał też okres fascynacji Łukaszenką btw) i nie wiem na kogo głosuje teraz i boje się nawet spytać, ale wiem, że na pewno nie na PiS, bo "Kaczyński kazał zamordować Leppera". Ale weź, tak samo można napisać, że metro w Warszawie chcieli budować jeszcze przed wojną. Tylko, że to ładnie wygląda w artykule historycznym, ale tamte przedwojenne plany nie mają nic wspólnego z metrem dzisiaj. Tak samo plany z lat 70 nie mają nic wspólnego z sytuacją obecną, zmieniło się prawie wszystko, od rynku lotniczego, trendy, technologie, po uwarunkowania geopolityczne.
    • Szanowni Państwo Proszę o rabat na link Dziękuje.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...