Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78710
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47340
    odpowiedzi

8078 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335779 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52602 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 256 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 434 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1763 wyświetleń
  1. grafika pod plytę

    • 4 odpowiedzi
    • 355 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 903 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1242 wyświetleń
  2. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 987 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1245 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2042 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1101 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1150 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1144 wyświetleń
  3. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 1132 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1567 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1496 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1529 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1770 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1698 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1421 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1864 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1376 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1363 wyświetleń
  4. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1599 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, rozumiem. Ja jestem ciepłolubny, a wiatraczki mi nie przeszkadzają. UV jedynie robiłem na 3090 ale nie z powodu głośności tylko tego że na stock się odbijała od 350W power limitu praktycznie non stop. Ale z 4000 tego problemu nie ma, to jedynie częstotliwość podniosłem i tyle
    • @aureumchaos Tego to raczej nikt nie wie. Jeden w rok zrobi 500 godzin, inny 5 tysięcy. Dziwne te rozkminy. Nawet jak Ci zleci jasność to ta najwyższa przecież, więc jak po roku z 1080 zrobi się 1020 nit to raczej niewiele Ci to zmieni w życiu. 
    • Żadne legendy bo widać to doskonale z daleka. Na reddicie jest cała gównoburza z tego powodu. Po prostu jedni są na to bardzo wyczuleni a drudzy tego nie widzą lub im to nie przeszkadza. W większości recenzji ten monitor jest odradzany do pracy biurowej właśnie z tego powodu. W panelach 2 i 3 generacji trochę to poprawili, dodatkowo jest większa rozdzielczość więc lepiej maskuje ten problem.
    • Dzięki panowie. Myślę że to może być kilka problemów - na pewno tarcza jest zwichrowana, bo widzę to zwichrowanie. Ale też może i tłoczki nie odskakują prawidłowo - udało mi się w pewnym momencie zrobić, żeby było dobrze, tylko po to, żeby po iluś tam testach (domowych) znowu zaczęło ocierać. Spróbuję może nieco kontrowersyjnej metody znalezionej na internetach - po wyjęciu klocków z zacisku, jakoby trzeba precyzyjnie naciskać klamkę i obserwować tłoczki, wciskając je z powrotem jakimś delikatnym, płaskim narzędziem. To jakoby może pomóc w "rozruszaniu" ich uszczelek. Jakoby ludzie też oliwią te tłoczki, oczywiście ze zdjętymi klockami i potem odtłuszczają na nowo wszystko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...