Skocz do zawartości

Monitory i projektory

Dyskusje o monitorach komputerowych (CRT i LCD) oraz projektorach multimedialnych

22939 tematów w tym forum

    • 19318 odpowiedzi
    • 1217562 wyświetleń
    • 7308 odpowiedzi
    • 1303613 wyświetleń
    • 271 odpowiedzi
    • 135906 wyświetleń
  1. Monitory OLED - temat zbiorczy 1 2 3 4 265

    • 6606 odpowiedzi
    • 368961 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 6 wyświetleń
    • 91 odpowiedzi
    • 3285 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 21 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 74 wyświetleń
  2. Brak 144 Hz, BenQ XL2411Z

    • 3 odpowiedzi
    • 94 wyświetleń
  3. Porządny Monitor FHD 24 cale

    • 8 odpowiedzi
    • 440 wyświetleń
  4. [NOWOŚĆ] AOC Agon AG275QXN 1 2 3 4 12

    • 294 odpowiedzi
    • 28310 wyświetleń
  5. Jaki Monitor do Max 1k złotego

    • 2 odpowiedzi
    • 192 wyświetleń
  6. Migające paski na nowym monitorze

    • 2 odpowiedzi
    • 179 wyświetleń
  7. Brak sygnału w monitorze

    • 6 odpowiedzi
    • 394 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 166 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 181 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 239 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 265 wyświetleń
  8. Monitor LG i grafika.

    • 15 odpowiedzi
    • 1958 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 390 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 524 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 1242 wyświetleń
  9. Jaki telewizor 19-22 cali?

    • 0 odpowiedzi
    • 409 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 351 wyświetleń
  10. Monitor dla FOTOGRAFA

    • 4 odpowiedzi
    • 640 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leven Proszę bardzo. +250MHz na rdzeniu było jednak niestabilnie. +200MHz testuje.
    • ja miałem trochę problemów na AM4. Intel był mniej problematyczny. Od 3 lat siedzę głownie na am4 i nie mam problemów więc nie zmieniam platformy. Z ciekawości przeszedłbym na intela ale nie ma nic w ofercie. Same smoki po 200-300W. Drogie gorące procki, drogie płyty, trzeba kupować topowe chłodzenia wodne. W amd topowy proc do gier, byle jaka płyta i byle jakie chłodzenie. Wydajność w grach podobna co na intelu więc nie ma dyskusji.  
    • @Everyman NATOwcy muszą nauczyć się korzystać z dronów w takiej skali jak Ukraińcy. Muszą być oddzielne bataliony już droniarzy FPV, Baba Jaga to jest cudeńko. Muszą być oddzielne grupy EW. Ilość dronów na Ukrainie dobija do 2.5 mln rocznie po obu stronach. Jeśli o to chodzi to jest już rok przespany, i kolejny rok na horyzoncie w którym nic się nie dzieje, nawet na zachodzie (coś tam próbują małymi grupami, ale to jest promil zapotrzebowania). Tylko pozostaje pytanie, czy w dobie totalnej dominacji w powietrzu i przeogromnego wsparcia CAS piechoty, NATO w swoich strukturach w ogóle potrzebuje droniarzy? 
    • Sierpień 2010 i pierwsza scena po ośnieżonym mieście z dwójki to były czasy... Dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych gierek ever. W tamtym czasie to był top. Fajnie by było jakby zrobili bardziej otwarty świat bo potencjał jest ogromny. Aż naszła ochota pograć w drugą część z old time reality modem 
    • Każdy stary Fallout obecnie bez modów to jedna wielka sraczka. Ostrzegam bo skończyły się moje wczorajsze zabawy z New Vegas, gdzie gra poleciała z dysku - ni jak normalnie nie szło wyeliminować dwóch problemów - gra łapała raz na jakiś czas losowy stuttering, drugi problem z kolei to podczas słuchania radia (kwestie mówione przez spikera) gra łapała stuttering. Ostre modowanie ponoć załatwia te problemy ale nie chciało mi się męczyć buły, dla zainteresowanych: https://vivanewvegas.moddinglinked.com/index.html ------------------------ Tu do 4: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2707005777
×
×
  • Dodaj nową pozycję...