Skocz do zawartości

Monitory i projektory

Dyskusje o monitorach komputerowych (CRT i LCD) oraz projektorach multimedialnych

22922 tematów w tym forum

    • 19277 odpowiedzi
    • 1209652 wyświetleń
    • 7308 odpowiedzi
    • 1302378 wyświetleń
    • 271 odpowiedzi
    • 134932 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 506 wyświetleń
  1. Monitory OLED - temat zbiorczy 1 2 3 4 248

    • 6195 odpowiedzi
    • 335336 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 18 wyświetleń
  2. Monitor dla FOTOGRAFA

    • 1 odpowiedź
    • 67 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 49 wyświetleń
  3. Gigabyte M27Q rev.2

    • 2 odpowiedzi
    • 109 wyświetleń
  4. Monitor dla programisty do 1200zł

    • 0 odpowiedzi
    • 61 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 106 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 88 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 663 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 255 wyświetleń
  5. Polećcie monitor 24 cale

    • 1 odpowiedź
    • 210 wyświetleń
  6. Monitor [~1500] 3440 x 1440 (UWQHD)

    • 0 odpowiedzi
    • 200 wyświetleń
  7. Różne rozdzielczości

    • 2 odpowiedzi
    • 231 wyświetleń
  8. Monitor 1500-2000(max)zł

    • 8 odpowiedzi
    • 612 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 488 wyświetleń
  9. Plamy na matrycy laptopa

    • 5 odpowiedzi
    • 359 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 244 wyświetleń
  10. Zamiennik dla LG-27GP850

    • 0 odpowiedzi
    • 265 wyświetleń
  11. monitor do grania i pracy

    • 1 odpowiedź
    • 297 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 382 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 378 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Przy tak wysokiej temperaturze ten radiator powinien parzyć w palce. Jak jest letni, to pasta do wymiany lub radiator jest źle zamontowany albo czujnik, jak wspomniał Pentium.
    • Dla mnie te chipletowe proce są słabe bo wystarczy byle jakie, nawet minimalne obciążenie wywołać na procu i już pobór energii leci na 20+ Watów a przy apu tego nie ma. Ryże do serwerów są genialne bo duża wydajność na Wat, ale jak oni tego nie polepszą to się pójdzie w intela. Ten nowy intel w laptopach jest z chipletów a nie ma takiej przypadłości. 
    • Ja się posiłkuję napisami, bo nie jestem wstanie wszystkiego zrozumieć zważywszy na mój problem ze słuchem i jak miewam problem z polskim, gdy mowa jest czasem zagłuszana, ściszana- ktoś mówi pod nosem, a tu nawet napisy po angielsku sporo mi pomagają zrozumieć. Wszelkie wybuchy, muzyka w tle, to wszystko nachodzi na siebie i zakłóca rozumienie obcego języka, a czasem polskiego, dlatego w grach ustawiam efekty, muzykę ciszej aniżeli głosy, dialogi, ale nie zawsze pomaga. Na yt tak samo korzystam z napisów ang. Zdarzyło mi się czasem pogadać po angielsku ale "face to face" gdy zazwyczaj ktoś w miarę głośno mówi, stoję blisko przy osobie to co innego niż kino czy gra, u mnie niestety jest przerąbane, aparaty słuchowe pomagają, ale tutaj akurat oprócz braku osłuchu, bo ang mam kontakt tylko w grach czy filmy= komp, bywa, że wydaje mi się, że usłyszałem B, a powiedziano C albo A. Gry Sony na konsoli gdzie mają dubbing to grywam z dubbingiem, TLOU1 jak i 2 ogrywałem z dubbingiem, bo jest w porządku. Każdy gra jak mu pasuje, ważne, żeby sprawiało mu to frajdę.✌️
    • Siemka, szukam słuchawek z okazji zakupu nowego PC, będę używał ae 5 od soundblastera i zastanawiam się które słuchawki by były ok. Budżet 1000zl może trochę więcej.  Cel to głównie słuchanie muzyki i gierki.   Myslalem nad mmx 300 of bayerodynamic , pytanie czy karta będzie mogła je wykorzystać czy brać coś tańszego. https://www.x-kom.pl/p/420164-sluchawki-przewodowe-beyerdynamic-mmx300-2nd-gen.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...