Skocz do zawartości

Podkręcanie

Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

7414 tematów w tym forum

    • 1778 odpowiedzi
    • 521327 wyświetleń
    • 2639 odpowiedzi
    • 393778 wyświetleń
  1. Haswell OC - wątek zbiorczy 1 2 3 4 14

    • 333 odpowiedzi
    • 160416 wyświetleń
  2. Dobry deal na ciemną płytę do oc

    • 0 odpowiedzi
    • 118 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 494 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1008 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 630 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1367 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1389 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1805 wyświetleń
  3. OC cpu

    • 3 odpowiedzi
    • 1442 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2209 wyświetleń
  4. Acer Aspire A315-23 (Mobile)

    • 2 odpowiedzi
    • 2398 wyświetleń
  5. AM4 5800x3d wysokie fclk 4000 whea - poradnik

    • 0 odpowiedzi
    • 2570 wyświetleń
  6. uV 12600KF

    • 11 odpowiedzi
    • 2461 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4549 wyświetleń
  7. 9900K nie boostuje do 4.6Ghz

    • 2 odpowiedzi
    • 2190 wyświetleń
  8. Throttling Asrock p67 pro3 SE

    • 7 odpowiedzi
    • 2416 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2648 wyświetleń
  9. Odblokowanie procesora i5-11400F

    • 1 odpowiedź
    • 2657 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5657 wyświetleń
  10. PBO2 + Cu czy all core oc?

    • 8 odpowiedzi
    • 3555 wyświetleń
  11. amd ryzen 5 5600 oc 1 2

    • 39 odpowiedzi
    • 9429 wyświetleń
  12. oc i testowanie 13600k

    • 1 odpowiedź
    • 2654 wyświetleń
  13. Podkręcanie i5 2500k na boxowym chłodzeniu

    • 0 odpowiedzi
    • 2573 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Że specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje.
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
    • A kij prawda. W kwietniu normalne jest że w ciągu dnia masz 20+ a w nocy przymrozek, nie raz mi kwiaty w sadzie zmarzły, nie raz w maju ziemniaki obmarzly. Dziadek mi wspominał, jednego roku przymrozek w czerwcu był. Taki mamy klimat i jednego roku jest susza i upały w kwietniu a innego roku zimno. Szybkie zmiany temperatury to normalka w naszej strefie, wszystko zależy skąd zawieje.  Jedno jest pewne, za 3 dni w TVNie wjedzie globalne ocieplenie na pełnej i winne będą znowu samochody...   
    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...