Skocz do zawartości

Płyty pod procesory AMD

Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

5771 tematów w tym forum

  1. Umierającą płyta?

    • 0 odpowiedzi
    • 33 wyświetleń
  2. Płyta Asus i aktualizacja BIOS.

    • 13 odpowiedzi
    • 446 wyświetleń
  3. ASRock B650M PRO RS WIFI AM5

    • 3 odpowiedzi
    • 1510 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 871 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 366 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 373 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 448 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1065 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 750 wyświetleń
  4. ASUS PRIME X370-A

    • 2 odpowiedzi
    • 787 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1312 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 858 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2650 wyświetleń
  5. B450 DS3h

    • 0 odpowiedzi
    • 781 wyświetleń
  6. Komp działa, bios nie

    • 5 odpowiedzi
    • 911 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1198 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 965 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 857 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 905 wyświetleń
  7. Płyta główna do 7950x3d w kwocie 1000 -1400 PLN

    • 4 odpowiedzi
    • 1968 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1543 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 1977 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1367 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1396 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1248 wyświetleń
  • Odpowiedzi

    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
    • Od kilku dni mam problem z YouTube. Kiedy wchodzę do zakładki moje filmy to nie ma tam żadnego filmu, który zrobiłem. Wcześniej myślałem że usunęli ale jak wejdę na jakiś film z linka który udostępniłem na jakieś stronie to ten film jest. Drugi problem to że nie ma moich playlist. Trzeci to że jak piszę jakiś komentarz to zamiast mojego niku jest podawane moje imię i nazwisko. Co ciekawe jak piszę podczas transmisji to pojawia się mój nik. Do tego mogę mój własny kanał zasubksrybować. Ktoś może wie o co biega? Wygląda to trochę jakby bym zalogowany na swoim kanale ale jednocześnie nie.
    • @Kelam u mnie ostatni bios to 7 luty, wrzuciłem gdy tylko się pojawił. Jak wtedy ustawiłem tak praktycznie nie wchodziłem w uefi. Problemy były chyba tylko głównie na płytach MSI z tego co pamiętam, przez zbyt małą pojemność kości bios. Że akurat "trojaczki" MSI na b450 królowały na forum, to problem akurat tu był dość powszechny.   Ps. piszesz jakby na intelu nie było żadnych problemów...zwłaszcza ostatnio  
    • Black z tego co kojarzę chyba ciągle intel, wcześniej jeśli dobrze pamiętam 12900k miał.   Przynajmniej nie jest jak chorągiewka na wietrze
    • Jak nie? Możesz tam jakieś skalowanie w opcjach wlaczyc. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...