Skocz do zawartości

Onet Pliki

Forum poświęcone dyskusjom dotyczącym serwisu Onet Pliki

10 tematów w tym forum

  1. Propozycje programów do dodania 1 2 3

    • 66 odpowiedzi
    • 306647 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 32927 wyświetleń
  2. Propozycje nowych funkcji

    • 0 odpowiedzi
    • 34537 wyświetleń
  3. Lista zmian

    • 0 odpowiedzi
    • 31888 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 26633 wyświetleń
  4. Wybór działów

    • 2 odpowiedzi
    • 35014 wyświetleń
  5. Linki bezpośrednie?

    • 2 odpowiedzi
    • 23841 wyświetleń
  6. Tłumacza czarna dziura

    • 0 odpowiedzi
    • 27603 wyświetleń
  7. Pożądanie

    • 8 odpowiedzi
    • 30916 wyświetleń
  8. Wyszukiwarka zawsze na wierzchu

    • 0 odpowiedzi
    • 31587 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie da się w to grać na dużym ekranie bez modów. Świat wygląda dobrze ale postacie, potworki, poruszanie się ich wygląda źle. I te wszędobylskie długie loadingi. Może poprawią coś typ next gen update.
    • Innych też 😅 https://www.gry-online.pl/newsroom/serialowy-fallout-pomogl-calej-serii-gier-fallouty-od-1-do-76-odn/z728e6b Fallout 76 nie dla mnie bo to Online ale 4 też sobie chętnie przypomnę  Co do serialu. Wczoraj oglądałem pierwszy odcinek i jest świetny. Polecam - "Robert Makłowicz" 😉  Fallout 4 jaki jest każdy wie ale klimatu nie można mu odmówić   
    • Fallout Script Extednera już zainstalowałem ale na wszelki wypadek dałem Steam offline, ale widzę że na Nexusie sporo się pozmieniało odkad grałem w Skyrima i New Vegas lata temu, bo są całe kolekcje modów i jak dla mnie spoko rozwiązanie bo znalazłem coś dla siebie i nie muszę przeszukiwać Nexusa w poszukiwaniu modów które poprawia mi to czy tamto. 
    • Banding staje się z czasem coraz gorszy a nie coraz lepszy bo matryca się zużywa. Jeśli na nowym TV po włączeniu jest jakiś ekstremalny to go wyrównamy ta pierwsza kompensacja, ale ponadto nic innego nie zniknie i  czasem będzie mniej lub bardziej widoczne.
    • W sumie na jakiej właściwie podstawie stwierdzamy, że mieszkania podrożeją? Bo jak się przeanalizuje te wszystkie ograniczenia i ilość dopłat to wcale takiego Eldorado z kredytami nie będzie. To nie jest ten poziom dopłat co do BD2%... i dodatkowo bęzie to 15 000 kredytów na kwartał. Krytykujecie program, ale spektakularne wzrosty cen to po prostu spekulacja. I przecież większość kupujących na rynku to nie bierze mieszkania żeby w nim zamieszkać. Przecież jak ja szukałem lokum kiedy był BK2% to słyszałem za każdym razem, że już czeka klient z walizką gotówki. 🤪
×
×
  • Dodaj nową pozycję...