Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81734
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9404
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30588 tematów w tym forum

  1. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 312 wyświetleń
  2. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 181 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 265 wyświetleń
  3. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20886 odpowiedzi
    • 1792946 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 974 wyświetleń
  4. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1257 wyświetleń
  5. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1221 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1834 wyświetleń
  6. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 999 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 820 wyświetleń
  7. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1115 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1123 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 982 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1159 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1501 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1038 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2375 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1842 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1597 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1539 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1346 wyświetleń
  8. Ładowarka indukcyjna 15W

    • 12 odpowiedzi
    • 1952 wyświetleń
  9. Moto G52 - root

    • 0 odpowiedzi
    • 1211 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No sondaże dla konfy historycznie wahały się od 2% do 15% więc i tak znacznie lepiej niż lewica która 10% to miała w peaku i to też krótko.  No ja właśnie o tym, że co pojawi się nowa partia, która nie jest zbieranką starych komuchów to jest zaraz marginalizowana, szczuta itd. Wszystkie prawdziwe środowiska prawicowe nigdy nie mogły zaistnieć. Udało się im przetrwać dopiero jako konfederacja i to tylko wtedy kiedy głosili radyklane hasła. Inni nie mają przebicia. A jeśli się jakoś przebiją delikatniej to zaraz jest wchłaniane przez resztę, np. nowoczesna, kukiz. Zobaczymy co z Hołownią, ale jak mam obstawiać to w przypadku spadku do poparcia do ok 5% będą wchłonięci przez PO. Prawdopodobnie cały ten system jest zgnity, zaczynając od góry, kończąc na zwykłych szarych ludziach dla których jest tylko PIS i PO, stąd taka sytuacja.
    • Troche źle to napisałeś. Samoobrona i LPR jako partie istnieją do dzisiaj, tylko są w zasadzie planktonem. Dodatkowo Samoobrona jakoś się łączyła i dzieliła po drodze, nawet wystawiła kandydatów w jednym okręgu w samorządowych. A LPR zdaje sie poparła Hołownię. Choć nikogo to nie obchodziło, sam musiałem wygooglować PiS wchłonął elektorat Samoobrony i LPR, a nie same partie. Choć mam w rodzinie takiego wujka o dziwnych poglądach, co był kiedyś za Samoobroną (miał też okres fascynacji Łukaszenką btw) i nie wiem na kogo głosuje teraz i boje się nawet spytać, ale wiem, że na pewno nie na PiS, bo "Kaczyński kazał zamordować Leppera". Ale weź, tak samo można napisać, że metro w Warszawie chcieli budować jeszcze przed wojną. Tylko, że to ładnie wygląda w artykule historycznym, ale tamte przedwojenne plany nie mają nic wspólnego z metrem dzisiaj. Tak samo plany z lat 70 nie mają nic wspólnego z sytuacją obecną, zmieniło się prawie wszystko, od rynku lotniczego, trendy, technologie, po uwarunkowania geopolityczne.
    • Szanowni Państwo Proszę o rabat na link Dziękuje.  
    • Witajcie, No właśnie, jak to wyłączyć ? Próbowałem tych sposobów, które znalazłem w necie, ale to nie działa. On dalej się łączy i pobiera. Windows 10 Pro, 22H2, komp 19045.4170 Jak trzeba pogrzebać w rejestrach, to pogrzebię. Pozdrawiam,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...