Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81739
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9410
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30588 tematów w tym forum

  1. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20887 odpowiedzi
    • 1793863 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 139 wyświetleń
  2. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 422 wyświetleń
  3. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 296 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 373 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1090 wyświetleń
  4. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1371 wyświetleń
  5. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1339 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1931 wyświetleń
  6. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 1098 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 918 wyświetleń
  7. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1214 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1220 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1081 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1256 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1600 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1134 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2521 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1941 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1711 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1639 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1445 wyświetleń
  8. Ładowarka indukcyjna 15W

    • 12 odpowiedzi
    • 2048 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wymiana ramu w przypadku przejścia na ddr5 to są sprawy groszowe, oczywiście po odsprzedaży aktualnych 🙂 Co do karty, musisz powiedzieć w co grasz, bo jak Cię RT nie interesuje to lekko za ponad 2k masz rx7800xt. Gdzie karta jest wydajniejsza bez tych NV "wodotrysków" jak to tu niektórzy nazywają🙂
    • Temat tyczy chyba  kupna rzeczy używanych  ,a taki zakup i na allegro nie jest bezpieczny   ... no może od strony kupującego ,ale od strony sprzedającego  to straszna lipa . Jedyna opcja  sprzedaży na OLX   to z odbiorem osobistym  i nie ma problemu  . Na allegro masa cwaniaków   co kupują   x sprzęt  ,odbierają  robią podmiankę   uszkodzonego   sprzętu  na  ten sprawny zakupiony ,zgłaszają wadę  do allegro , allegro zwraca  kasę a  sprzedawca zostaje co najwyzej z uszkodzonym odesłanym sprzętem  . Jakiś czas  temu był na  forum temat  jak ktoś sprzedawał mobo  ,a kupujący po 3 dniach zgłosił ze płyta nie działa  ,ale odesłać nie chciał ... allegro  kase mu zwróciło ,sprzedawca został z niczym .    
    • Jakiś budżet by się przydał.  Sugerujesz, że nie chcesz raczej wymieniać  RAM i tutaj jest problem. Zostając na DDR4 zostajesz na starych płytach, znowu zmieniając na DDR5 wzrastają koszty zakupu. Może zanim cokolwiek zmienisz, podaj całkowity budżet na płytę, procesor, pamięć i grafikę, bo zaraz się okaże, że wystarczy na coś lepszego
    • Jak nie dostrzegasz to nie ma. Zupełnie nie rozumiem tego podejścia, naoogląda się człowiek właśnie gównoburzy na forach i potem się zastanawia, jest, nie ma, jest nie ma. A finalnie odpala i się zastanawia, kurczę, czy ze mną jest coś nie tak. Nie widzę żadnych artefaktów... A no to, może sobie powiększę czcionkę 10x to na pewno będzie widać. No i powiększa, bingo, jest, i już tego nie odzobaczysz, dramat, zakładanie wątków na forach, wyklinanie producenta i kto tam się jeszcze nawinie. Też obawiałem się czcionek w DWF, zanim kupiłem, no bo przecież na tym się nie da w ogóle dokumentu Worda otworzyć, bo człowiek od razu się porzyga. No co, i gucio. Układ pikseli jest jaki i jest, ale jak ktoś mi powie, że widzi jakiś fringing to przy normalnym skalowaniu w windowsie, to po prostu mu nie uwierzę. Też cudowałem z jakimiś wspomagaczami wyświetlania ale po reinstalacji systemu zapomniałem o nich i wcale za nimi nie tęsknię.
    • Może nie tyle co sołtys co od 20 lat pracował w UG na przeróżnych stanowiskach a nawet był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Z tym włodarzem to mi się pomyliło z innym człowiekiem. Wiesz, ja nie z tamtych stron to mi się czasem merdają osoby w głowie co i gdzie kto był  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...