Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81426
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9409
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30589 tematów w tym forum

    • 294 odpowiedzi
    • 1919429 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 22837 wyświetleń
  1. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 726 wyświetleń
  2. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 715 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 415 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1358 wyświetleń
  3. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 564 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 428 wyświetleń
  4. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20878 odpowiedzi
    • 1788382 wyświetleń
  5. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 721 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 681 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 587 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 736 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1103 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 647 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1822 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1445 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1182 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1066 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 957 wyświetleń
  6. Ładowarka indukcyjna 15W

    • 12 odpowiedzi
    • 1561 wyświetleń
  7. Moto G52 - root

    • 0 odpowiedzi
    • 820 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 902 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1543 wyświetleń
  8. Smartfon do 500zł.,dobra bateria

    • 6 odpowiedzi
    • 2252 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
    • Szczerze to wydawało mi się że kilka plików, bardziej tak z pamięci napisałem. Jak będę miał chwilę to zassam jakiś film i sprawdzę.
    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...