Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81742
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9404
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30588 tematów w tym forum

  1. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 295 wyświetleń
  2. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 166 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 257 wyświetleń
  3. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20886 odpowiedzi
    • 1792887 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 965 wyświetleń
  4. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1249 wyświetleń
  5. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1212 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1826 wyświetleń
  6. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 989 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 811 wyświetleń
  7. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1106 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1114 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 974 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1151 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1492 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1030 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2358 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1834 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1587 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1531 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1337 wyświetleń
  8. Ładowarka indukcyjna 15W

    • 12 odpowiedzi
    • 1944 wyświetleń
  9. Moto G52 - root

    • 0 odpowiedzi
    • 1202 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Spoko, już aktywowałem i jest ok. Nie byłem pewien tylko od kiedy będzie liczyć, czy od maja kiedy kończy mi się obecna subskrypcja, czy od dnia aktywacji kodów 
    • Widzisz, taki telewizor G3 u mnie sprawuje sie idealnie, ok pierwszy model padl po tygodniu, cos bylo nie tak z matryca ale od wymiany super. Tutaj Dell sie nie popisal, o ile monitor jest super o tyle ma swoje uroki a, ze cena premium to sorry bede korzystac z gwarancji az im sie naklad skonczy.   BTW niby zawsze mowia, ze wysylaja refurba, za peirwszym razem jak mial byc refurb to na stronie widzialem w tickecie, ze wysylaja monitor + chyba 5 innych przedmiotow i wszsytko szlo w jednej paczce, co oznacza, ze sprzet powinien byc nowy. Wczoraj wyslali ekran i jeden przewod(zasilajacy) w dodatku osobno, wiec cos czuje, ze to juz musi byc refurb. Jezeli zobacze na nim ryski to pojutrze dostane kolejnego i tak do momentu az zrobia ewentualny zwrot lub dadza cos bez skaz. Swojad roga, dell, porzadna firma, robi mega drogi super sprzet, a monitory za 1k nie maja na ekranie folii, ktora by ich grosze kosztoawala   No ale to jest chyba wlasnie przez to, ze ta folia moglaby antyrefleksyjna powloke odlepic. U mnie okazalo sie, ze mam kilka 2/3mm plamek na monitorze, wiec na sucho mikrofibra chcialem zetrzec pierwsze i nie chcialy schodzic, wiec uzylem wody destylowanej. Potem zauwazylem, ze tam gdzie najpeirw na sucho tarlem (i zeby nie bylo, nie na chama, tylko z wyczuciem) to powloka jest jakby podrapana. Widac to bylo tylko pod odpowiednim katem i przy calkowicie czarnym monitorze, tak ze lapal refleksy ale cos widac jest z tym nie tak.
    • To windows czy linux? W Win spróbuj jeszcze w schematach zasilania wyłączyć usypianie dysków. Pod linuksami zdaje się, że hdparm da radę - do doczytania.
    • Masakra z tymi OLEDami, ja już się przestaję dziwić że ludzie zwracają. Przecież to jakieś beta testy na uzytkownikach, bo im się nie chciało quality testów robić. No ale rynek chłonie... 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...