Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714558
    odpowiedzi
  2. 425126
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115556
    odpowiedzi
  4. 435836
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97567
    odpowiedzi
  6. 297871
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386207
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935724
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674997
    odpowiedzi
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • tego seasonica mam za 423 złotych, https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gx-750-80plus-gold-750w-p1401082, ale zastanawiam się czy nie ma czegoś lepszego w tych pieniądzach, corsair czy jakiś bequiet nie będzie lepszy? 
    • Mam sw4 na testach i chce wiedzieć, czy to jest normalne, że jak się wyłącza komputer i zwalnia sw4 to słychać jak skrobie jakieś max 2 sekundy.
    • Ja wczoraj napisałem, ale ktoś usunął post bo chyba byłem jak zawsze mało kulturalny.  Na reddit bodaj 2 dni temu typ zmierzył jasność w jasnej scenie w grze na Asus i Gigabyte.  Asus niecałe 130 nit  Gigabyte niecałe 270 nit  Ktoś kto zezwolił na wypuszczenie do sklepu Asus powinien stracić od razu pracę. Ten monitor odbije im się srogą czkawką. Forum tam płonie totalnie, bo naiwni uwierzyli w "update" który od 3 miesięcy nie wyszedł i pozostawiali monitory zamiast zrobić zwroty. Ludzie są banowani, posty usuwane Jeśli chodzi o jasność Gigabyte i feeling z gier to jest totalny kosmos.  Dla mnie tryb 400 nie ma sensu, dlatego też Asus nie został. W trybie 1000 taki Cyberpunk czy Calisto wyglądają w kwestii świateł zupełnie inaczej. Wystarczy tylko zrobić sobie porównanie zmieniając tryby. Wszystkie lampy, diody, neony, no to jest różnica kolosalna.  Dlatego tak śmieszy mnie jak @Phoenix. pisze o wypalaniu mu oczu w LG którego miałem tydzień w domu. Przecież to są 2 różne światy.  
    • Odpowiedź może być prostsza niż się wydaje - większość ograła to dawno temu na konsoli i zapomniała już o istnieniu tej gry.
    • Raczej nie ma ciśnienia na RT założenie jest takie, że ma sobie jako tako radzić w 2K i 4K i nie ma ciśnienia na maksowanie ustawień graficznych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...