Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714492
    odpowiedzi
  2. 425126
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115556
    odpowiedzi
  4. 435835
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97567
    odpowiedzi
  6. 297861
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386205
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935719
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674997
    odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • Dodaj wodę, dawno nie widziałem takiego kibla w grze, kurz swoją drogą aż mnie oczy bolą i ktoś w ogóle śmiał pisać że to najładniejsza gra na rynku... Śmiech. 
    • Odpaliłem jednak z ciekawości ten curve optimizer. Ktoś może mi wytłumaczyć czym się różni zegar GPU od efektywnego zegara? Rozumiem że różnica powinna być minimalna? Duża różnica oznacza co? Że GPU nie daje rady utrzymać zegara przy danym napięciu i zamiast się wykrzaczyć to zrzuca zegary?
    • Może coś takiego: Pamięć 16 GB KIT DDR4 GOODRAM IRDM RGB (2x8) GB 3600 MHz CL18 - 2 sztuki czyli 2 komplety 4x8 GB takie same wygląd, opis, dane techniczne, charakterystyka ===> https://www.x-kom.pl/p/688358-pamiec-ram-ddr4-goodram-16gb-2x8gb-3600mhz-cl18-irdm-rgb.html nowe, na wieczystej gwarancji w x-kom. W przypadku zainteresowania daj znać 
    • W europie ograniczenia emisji CO2,zakrętki przytwierdzane do butelek... a tymczasem w gównostanie czytaj Indie płonie największe wysypisko śmieci... Ciekawe co na to ekolodzy ? 
    • Jeśli uruchamiasz przez Vortexa, to musisz dodać skrót do F4SE, czyli odpowiednika skse Skyrima. Nie mam gry na dysku, musiałbym zainstalować, ale powinno to działać identycznie, możesz też ominąć Vortexa i dla testu odpalić sam exe script extendera- F4SE. Steam i tak musi być odpalony, to jest normalne, ale to omija odpalanie "exeka" przez launcher steama.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...