Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714288
    odpowiedzi
  2. 425126
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115554
    odpowiedzi
  4. 435833
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97566
    odpowiedzi
  6. 297852
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386193
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935706
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674995
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.itemfix.com/v?t=hrpf5c
    • https://www.pap.pl/aktualnosci/beda-szkolenia-wojskowe-dla-mlodych-kogo-obejma
    • No DLSS "coming soon". Raczej nie, ja już mam po 2x tych samych rzeczy, ale z innymi statystykami.  
    • Pech nie pech, jesli chodzi o ryski to niestety dosc czesty przypadek, szczegolnie w refurbach. Tak czy inaczej, najpozniej w poniedzialek mam miec nastepny, myslalem, ze zdaza wczoraj wyslac ale Pajeet zbyt pozno ticket potwierdzil, no chyba, ze sie szarpna i jutro sie pojawi.  Wymieniac bede do skutku  W najgorszym wypadku, wezme kase z powrotem i kupie cos innego, bo troche podejscie dell'a mnie denerwuje. 
    • @bananzafrykiWejdź sobie w wątek o dużych formatach i poczytaj trochę - pisałem tam sporo o C3 42 i porównywałem go z moim AW3423DW. Jeśli chodzi o twój wybór to w skrócie: C3 da ci większą powierzchnię roboczą, 4k które robi różnicę w grach (ostrość), lepszy i jaśniejszy ekran z lepszym i jaśniejszym HDR, oraz milion ustawień obrazu do ustawienia pod siebie czego AW ci nie da. Ponadto C3 może służyć jako maszyna do Netflixa, YT, Prime, Maxx itp. bez potrzeby włączania PC i w ten sposób da ci o wiele lepszą jakość oglądania filmów niż na monitorze.  Największe minusy to brak regulacji pozycji ekranu (wiadomo), potrzeba posiadania głębokiego biurka (80cm minimum moim zdaniem) oraz znaczna utrata fps jeśli zamierzasz grać w 4k (z DLSS oczywiście). Mi na razie najbardziej doskwiera to ostatnie, bo też nie mam karty do 4k (tylko 4090 się w miarę nadaje), więc fakt, że nie gram już we wszystko w 120 czy 144 fps trochę męczy, ale rozdzielczość i wielkość ekranu to rekompensują.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...