Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1712083
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115544
    odpowiedzi
  4. 435814
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97555
    odpowiedzi
  6. 297776
    odpowiedzi
  7. 63251
    odpowiedzi
  8. 386084
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935632
    odpowiedzi
  10. 151521
    odpowiedzi
  11. 67405
    odpowiedzi
  12. 1674993
    odpowiedzi
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Hmm, ale przecież migranci przybywający do USA to nie tylko coś normalnego, ale wręcz to podstawa, na której zbudowano amerykańskie społeczeństwo, prawda? A propos fliperów, takie pytanie: w jaki sposób te mityczne bestie, źródło problemów mieszkaniowych w Polsce, radzą sobie z podatkiem przy sprzedaży mieszkania, należnym przy sprzedaży w ciągu mniej, niż 5 lat od nabycia?
    • Rosja prowadzi duża mobilizacje właściwie od jesieni 2022. Pytanie tylko czy zdecydują się rzucić do szturmu siły wartościowsze niż "mobilki".  
    • Od jakiegos niecałego miesiąca mam duży problem ze steam. Nic nie zmieniałem, nie aktualizowałem itd. Po aktulizacji steam mimo dość nowego i szybkiego komputera  STEAM mi bardzo wolno chodzi. Włącznie gry po naciśnięciu przycisku jakieś gry to ok 1-2 min. zanim steam załapie Przełączanie między kartami gier powoduje, że przez 1min kręci się to "kółko steam i steam myśli". Często także steamwebhelper pozostaje bez odpowiedzi. Co ciekawe, jak steam jest właczony to włączając grę przez ikone z puplitu a nie ze steama gra włącza się od razu, a steam dopiero po minucie załapuje co się dzieje. Dysk ssd cały i zdrowy, win 10 pro, i7-12700K, 32GB RAM, RTX 2060 super. Próbowałem juz z czyszczeniem cache, wyłączeniem czegos tam z kartą w opcją steam, przejście na klienta beta steam. wszystko bez rezultatu. Jakieś pomysły? Ktoś miał podobnie? Stało się to na pewno po aktulizacji steam to tej nowszej wizulanie wersji.    
    • Kto to był?      
    • To już tez tu było nie raz omawiane. W skrócie OZE stabilizowane gazem. U nas jak nic się nie zmieni to będzie tak samo, bo póki co żadnej EJ nie mamy, nawet w budowie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...