Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714234
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115554
    odpowiedzi
  4. 435835
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97566
    odpowiedzi
  6. 297843
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386190
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935702
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674992
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Doślą mu nowy karton i będzie ideał.😏 Narazie odsypia zarwaną nocke.
    • No tak działa ten rynek. Spekulacja i możliwość zarobku dużych pieniędzy. To nie kilka stów tylko dziesiątki lub setki tysięcy. Podano informacje o kredytach więc sprzedający, deweloperzy testują próg bólu. Ta ograniczona ilość też jest bez sensu. Albo dostaniesz albo masz pecha i czekaj w kolejce. PiS zrobił większy wał bo dał te 2% dla garstki ale ceny mocno poszły i nie spadają. Na pewno podrożeją usługi i może materiały budowlane. Wystarczyło nie wprowadzać nie byłoby problemu ale to celowe pod deweloparów, sprzedawców, flipperów.
    • Nie da się w to grać na dużym ekranie bez modów. Świat wygląda dobrze ale postacie, potworki, poruszanie się ich wygląda źle. I te wszędobylskie długie loadingi. Może poprawią coś typ next gen update.
    • Innych też 😅 https://www.gry-online.pl/newsroom/serialowy-fallout-pomogl-calej-serii-gier-fallouty-od-1-do-76-odn/z728e6b Fallout 76 nie dla mnie bo to Online ale 4 też sobie chętnie przypomnę  Co do serialu. Wczoraj oglądałem pierwszy odcinek i jest świetny. Polecam - "Robert Makłowicz" 😉  Fallout 4 jaki jest każdy wie ale klimatu nie można mu odmówić   
    • Fallout Script Extednera już zainstalowałem ale na wszelki wypadek dałem Steam offline, ale widzę że na Nexusie sporo się pozmieniało odkad grałem w Skyrima i New Vegas lata temu, bo są całe kolekcje modów i jak dla mnie spoko rozwiązanie bo znalazłem coś dla siebie i nie muszę przeszukiwać Nexusa w poszukiwaniu modów które poprawia mi to czy tamto. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...