Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1713991
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115554
    odpowiedzi
  4. 435827
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97565
    odpowiedzi
  6. 297839
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386179
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935700
    odpowiedzi
  10. 151507
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674990
    odpowiedzi
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Można kobinowac, to nic innego jak wypożyczalnia.
    • Nie bardzo rozumiem działania mediów, bo zaraz wszyscy będą żygać tym tematem bo non stop jest to wałkowane i za kilka dni na nikim to już nie będzie robiło wrażenia. Ale wtedy to pewnie Tajwan znowu będzie grzany albo armenia.
    • Środkowy palec w kierunku UBI. Kocham SW, ale raz, że cena, dwa - ostatnia akcja z The Crew. Cóż, chyba jedyne gry z kategorii AAA w 2024, które mnie nie rozczarują to dodatek do "Elden Ring" oraz "WH40K: Space Marines 2"  
    • Albo jak nie zdążysz skończyć w miesiąc a gry UBI krótkie nie sią. Ja sam kilka razy wykupowałem game pasa aby coś przejść. Przeważenie jak widziałem, że będzie kilka dni wolnego. Z drugiej strony denerwuję mnie w abonamentach przeświadczenie, że jak wykupiłem to musze grać w tą konkretną grę z abo bo jak nie skończę to przecież kasa przepada (trzeba wykupić kolejny miesiąc) a czasami w grach mam tak, że robię przerwę i wracam po ograniu innej.
    • Właśnie dlatego jest tak szczuta bo nie chcą opowiadać się za żadną ze stron bo to gwóźdź do trumny każdej partii. Krytyka konfy - ok, raz jest lekko stronnicza w jedną stronę, raz w drugą. taka ich taktyka. Ale sporo tu też teorii spiskowych gdzie partia jest jednocześnie koalicjantem pisu i pupilkiem putina. Dowodów oczywiście brak. Kiedyś taka partia mogła by być nazwana patriotyczną, później nacjonalistyczną, teraz jest się albo ruską onucą. Jednocześnie uderza brak jakichkolwiek hamulców w obronie wszystkiego co robi rząd. Lewica też przez tych ludzi nietykalna bo jest w koalicji. To mój główny zarzut. Dla mnie konfa mogła by nie istnieć. Chcę tylko jakiegoś głosu rozsądku w niektórych sprawach W Polsce to niemożliwe. Wybory co 3 miesiące aż by zrobili rozbiór Polski. Taki system może funkcjonować w Szwajcarii ale nie u nas. Inna mentalność.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...