Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714431
    odpowiedzi
  2. 425126
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115555
    odpowiedzi
  4. 435834
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97566
    odpowiedzi
  6. 297860
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386203
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935713
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674997
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, rozumiem. Ja jestem ciepłolubny, a wiatraczki mi nie przeszkadzają. UV jedynie robiłem na 3090 ale nie z powodu głośności tylko tego że na stock się odbijała od 350W power limitu praktycznie non stop. Ale z 4000 tego problemu nie ma, to jedynie częstotliwość podniosłem i tyle
    • @aureumchaos Tego to raczej nikt nie wie. Jeden w rok zrobi 500 godzin, inny 5 tysięcy. Dziwne te rozkminy. Nawet jak Ci zleci jasność to ta najwyższa przecież, więc jak po roku z 1080 zrobi się 1020 nit to raczej niewiele Ci to zmieni w życiu. 
    • Żadne legendy bo widać to doskonale z daleka. Na reddicie jest cała gównoburza z tego powodu. Po prostu jedni są na to bardzo wyczuleni a drudzy tego nie widzą lub im to nie przeszkadza. W większości recenzji ten monitor jest odradzany do pracy biurowej właśnie z tego powodu. W panelach 2 i 3 generacji trochę to poprawili, dodatkowo jest większa rozdzielczość więc lepiej maskuje ten problem.
    • Dzięki panowie. Myślę że to może być kilka problemów - na pewno tarcza jest zwichrowana, bo widzę to zwichrowanie. Ale też może i tłoczki nie odskakują prawidłowo - udało mi się w pewnym momencie zrobić, żeby było dobrze, tylko po to, żeby po iluś tam testach (domowych) znowu zaczęło ocierać. Spróbuję może nieco kontrowersyjnej metody znalezionej na internetach - po wyjęciu klocków z zacisku, jakoby trzeba precyzyjnie naciskać klamkę i obserwować tłoczki, wciskając je z powrotem jakimś delikatnym, płaskim narzędziem. To jakoby może pomóc w "rozruszaniu" ich uszczelek. Jakoby ludzie też oliwią te tłoczki, oczywiście ze zdjętymi klockami i potem odtłuszczają na nowo wszystko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...