Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1712121
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115544
    odpowiedzi
  4. 435814
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97555
    odpowiedzi
  6. 297776
    odpowiedzi
  7. 63251
    odpowiedzi
  8. 386086
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935632
    odpowiedzi
  10. 151521
    odpowiedzi
  11. 67405
    odpowiedzi
  12. 1674993
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja już od lat lecę na jakiś kartach czy dac'ach żeby wzmocnienie było na słuchawki bo inaczej kroków w multi to prawie że nie słychać  w 3 ostatnich płytach miałem i mam alc 892 to jest dramat na słuchawkach, nie mając osobnej karty/daca podłączałem jakiś czas pod głośnik słuchawki aby robił za wzmacniacz  
    • Także listwa to zbędny wydatek tak jak mowiłem, lepiej tą kasę dołożyć do porządnego zasilacza właśnie, ja mam od 8 lat listwę za 30zl  
    • Jakieś fabularne DLC jak Dark Arisen na 10 godzin z dodatkowymi przeciwnikami, nową krainą, z wyższym poziomem trudność, może też nowym fachem i skillami niech robią.  Ułatwiacze i inne pierdółki nie są mi potrzebne. Te zagadki od Sphinx'a trzeba wszystkie zrobić, aby poleciała do drugiej lokalizacji?  Nie zrobiłem tą z tokenem, ale udało mi się przypadkiem podczas eksploracji znaleźć kolejne miejsce, tylko jej nie ma tam. Ciekawe czy jest jakiś sposób na pominięcie.
    • Teraz skojarzyło się mi z akademią pana Kleksa  
    • z tego co wiem pierwszy taki przypadek, skrypt nie robi zupełnie nic z bibliotekami DirectX - więc albo nieszczęśliwy przypadek, albo robiłeś wcześniej też coś innego co na nie wpłynęło  90% zmian wprowadzonych przez skrypt nie powinno być zmienionych w żaden sposób przez aktualizacje systemu.  w przygotowaniu jest wersja V5, która będzie instalowała w systemie najnowszego DirectX + instalację kompletnego zestawu bibliotek Visual C Runtimes* - w opcji offline, bez internetu   * - Wiele aplikacji utworzonych przy użyciu narzędzi Microsoft C i C++ wymaga tych bibliotek. Jeśli aplikacja korzysta z tych bibliotek, przed zainstalowaniem aplikacji należy zainstalować pakiet Microsoft pakiet redystrybucyjny programu Visual C++ w systemie docelowym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...