Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1714472
    odpowiedzi
  2. 425126
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115555
    odpowiedzi
  4. 435834
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97566
    odpowiedzi
  6. 297861
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386204
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935719
    odpowiedzi
  10. 151508
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674997
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dobrze napisany kod ogarnia textury do ramu jak brakuje vram wiec wszystko w rękach tych co klepią ten kod  
    • Zgadza się i nie byłoby zapędów jak u mnie Właśnie pykam w 1440p na b.w z texturami na średnie i cały czas 60fps Czyli jednak chodzi o przepełnienie Vram dla kart 8GB. Szkoda, że podczas kupna 3060ti nie było na rynku 4060ti 16GB Na lepszą mnie nie stać, a taki niski średniak mi pasuje.
    • https://allegrolokalnie.pl/oferta/2x-ps1-ps2-5-padow-6-kart-pamieci-itd PS1 są sprawne. Jeden pad jest w kiepskim stanie, drugi w bardzo dobrym PS2 czasem czyta płyty gier i filmy, ale laser niedomaga. Dwa pady są sprawne, w trzecim przyciski zawodzą. PS2 była kupiona od serwisanta po odnowieniu, więc jest w świetnym stanie wizualnym, a gry działają cicho, gdzie płyta jest głośniejsza od wentylatora. W skład zestawu wchodzi: -PS1 SCPH9002 -PS1 SCPH1002 -PS2 SCPH70004 z zasilaczem -kabel component - 5x RCA do PS2 / PS3 -dwa pady do PS1 -trzy pady do PS2 -przedłużka do pada -3 karty pamięci do PS1, dwie szare, jedna "biała" -3 karty do PS2, z czego 2x to 8mb i jedna licha 64mb. -2 kable scart RGB do PS1, jeden z nich jest lepszej jakości od IRIS_Firma -kabel scart z wyjście na 3 RCA, gdy ktoś chciał sobie wydzielić sygnał -2 kable zasilające, jeden czarny drugi szary Potem dodam więcej zdjęć oraz zdjęcie z datą na wszelki wypadek, gdyby allegro lokalnie nie było wystarczające   Cena dla forumowiczów będzie niższa. Wolę sprzedać cały komplet, lub w dużych zestawach. Mogę rozważyć dodanie MGSów. Również mogę wymienić się na gtx1650 Super do 20 cm + i3 8100 / 9100f / 9100.
    • No tak pośrednio. Presety low, med, itd mamy od lat. Chodzi mi o taki sztywne prefsy bezpieczeństwa. Przecież, gdyby (nieświadomy lub łapczywy) user z mała ilościąVRAM, nie poszarżował z teksturami na max, to taka sytuacja nie miałaby miejsca. Mniej stresu, mniej szukania, mniej pomyjek na deva, itd. Przeca, jak nie masz GPU z DLSS, to się ptaszek DLSS nie zaoferuje do włączenia (i to nikogo nie dziwi) ;). Mało VRAM, nie zapniesz tekstur na ULTRA ani HIGH. Oferta kończy się na MED. I spokój. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...