Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1713946
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115554
    odpowiedzi
  4. 435835
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97565
    odpowiedzi
  6. 297838
    odpowiedzi
  7. 63246
    odpowiedzi
  8. 386176
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935699
    odpowiedzi
  10. 151507
    odpowiedzi
  11. 67403
    odpowiedzi
  12. 1674990
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam panowanie po długich namysłach kupiłem tego i5 14600kf, rtx 4070 super już zamontowany. Mam nadzieję że to i5 będzie wydajniejsza niż i7 12700.
    • Juz byly przypadki, gdzie teraz jak ludzie oddaja ten wczesniejszy model bez F na gwarancje to im oferuja nowszy lub chca oddac kase   @wkamil73 Opisalem tam w nastepnym poscie o co chodzi, zwyczajnie troszke dluzsze czyszczenie mikrofibra na sucho i zaczynaja sie takie delikatne paski pojawiac pod swiatlo, jak normalnie poswiecisz na ten monitor to on jest jakby delikatnie bordowy(chyba ) a teraz widze, ze sa lekkie smugi kotre wpadaja w fioletowy kolor. 
    • Ktoś jest w stanie polecić jaki kupić riser do karty graficznej ?
    • M to pewien sens, o ile pamiętam nawet ktoś z LG tłumaczył, że robią pixel refresh zaraz po wyłączeniu monitora a nie gdzieś w środku nocy, bo lepsze efekty daje to gdy ekran jest rozgrzany do normalnej temperatury pracy. 
    • Zacząć trzeba od tego, że są różne pokolenia - jedni, czyli dziady wychowane na 1, 2 oraz drugie - młode wychowane na Falloutach od Bethesdy i przykro to twierdzić ale tych drugich jest obecnie zdecydowanie więcej. Dodatkowo to Bethesda ma prawa do marki więc nie jest dziwnym, że będą bazować na ich zdaniu i opinii. Niby zaprosili ojca serii Tima Caina na premierę ale mam wrażenie, że tylko z sentymentu i tak wypadało więc raczej nie brał on aktywnego udziału w pracach nad serialem, za to Todda zapraszali i prosili o opinie wiele razy.   Serial był spoko, nie mam się do czego przyczepić i jak na ekranizację gier to bardzo się przyłożyli i Amazon nie żałował kasy. Wyszło dobrze i na szczęście z tego co czytałem Todd doradzał bardziej w sprawach detali, wystroju, klimatu niż ingerował w sam scenariusz. Tak wracając do tematu 4 - ten patch 25 kwietnia znając Bethesdę będzie jakimś pierdem najmniejszym kosztem i wysiłkiem, głównie konsolowcy powinni się cieszyć bo dostaną 60fps, my na PC raczej nie będziemy mieli po co wracać - aż się przypomina Skyrim Special Edition czy Anniversary i jakie zmiany tam miały miejsce.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...