Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1712119
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115544
    odpowiedzi
  4. 435814
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97555
    odpowiedzi
  6. 297776
    odpowiedzi
  7. 63251
    odpowiedzi
  8. 386086
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935632
    odpowiedzi
  10. 151521
    odpowiedzi
  11. 67405
    odpowiedzi
  12. 1674993
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • może masz rację. w takim razie lepiej brać Ryzen 9 z 16 rdzeniami czy tu już w Intele lepiej iść?   Niekoniecznie ta, jest dużo różnych akwariów, więc nie aż takiego pośpiechu.
    • Cześć . Dzięki za odpowiedź. Czyli moje przypuszczenia były zasadne. Wymieniłem już płytę na Asus Tuf B550 gaming plus. Myślę ,że tu sekcja zasilania powinna się nadać do mocniejszego procesora. 
    • Az mi sie przypomniala afera z „odnawianym” drobiem jak piersi z kurczaka przemywali szmata z ludwikiem. To chyba byl wtedy Conspol. Glosno bylo swego czasu o tym.
    • Do gier Bethesdy masz również nowe questyline'y, miejsca, overhaule walki etc., niedługo wychodzi Fallout: London do F4, który będzie wielkości DLC. Fixy to zazwyczaj jeden mod poprawiający błędy w skryptach, albo zwiększający jakieś limity pamięci i inne takie, nie zaliczam do tego rebalansów i zmiany innych problemów/niedogodności designowych, bo w tym przypadku często ktoś sobie zmienia grę pod siebie po prostu, zwiększając poziom trudności, albo modyfikując ekonomię na przykład. Poza tym tak jak napisałem - ludzie to robią, bo przede wszystkim lubią to robić, nikt ich do tego przecież nie zmusza, wiem, że to w dzisiejszych czasach ciężkie do ogarnięcia umysłem, ale można robić rzeczy dla ludzi z pasji i niekoniecznie oczekiwać zapłaty, myślę, że tacy "frajerzy" są dużo fajniejszymi i bardziej wartościowymi osobami, niż te, które po użyciu kasy samoobsługowej w sklepie oczekują zapłaty, bo wykonali pracę za kasjera xD Teksty równie smutne jak poprzedniego CEO Unity, który uznał, że jak nie monetyzujesz swojej gry, to jesteś frajer. Jeez, nie można czegoś zrobić dla funu, z dobrego serca, bo jesteś frajer od razu, co za tragiczny świat przeżarty pogonią za hajsem xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...