Skocz do zawartości
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Coś mi się obiło dzisiaj o uszy, że po przedłużenie wiz Ukraińcy będą musieli jeździć do swojego kraju, więc na chłopski rozum biorąc, już raczej nie będą wracać. Jeżeli to prawda, to powiem "Bardzo awruk dobrze".   @MaxaM tego drugie co został, muchy zaatakowały czy co?  
    • sprawdza sie to co zawsze, uciekasz to uciekaj do powaznych panstw ktore sobie nie pozwola na odsylanie wartosciowej sily roboczej    ja szczerze wspolczuje ukraincom bo trzeba bardzo nie cenic swojego zycia zeby bronic tak fatalnego do zycia kraju, przezartego do cna korupcja, w dodatku widzisz ze panstwo wypuszcza kobiety na europejskie wakacje a oligarcha sobie przeczeka w cieplych krajach az ty obronisz jego majatek no tragiczna sytuacja a jednak ktos musi bronic kraju
    • Premiery nie bylo i nie została oficjalnie ogloszona a Ty juz chcesz zeby ludzie wyprzedaze robili? Ciekwe o.O
    • Taa, bo jest niby moduł TPM zainstalowany? Prędzej samo gniazdo na moduł   Tak, wiem że do win11 wystarczy aktywować to gniazdo, nie musi być fizycznego modułu. Wtedy w dzienniku zdarzeń jest coś takiego: i tak to sobie działało. Teraz dziennik zamiast informacją "To zdarzenie wyzwala operację inicjowania obsługi lub sprawdzania stanu modułu TPM." wita takim błędem jak wyżej, ale po jakimś czasie pojawiają się następne dwie informacje które zacytowałem wyżej. Wszystko opisane jako źródło: TPM-WMI. Z tego co widzę to u mnie pojawiło się to 11 kwietnia tego roku.  10 kwietnia weszły mi takie aktualizacje KB5036620 która dotyczy .NET Framework oraz KB5036893 która zawiera nieco więcej zmian i może w niej coś jest namieszane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...