Skocz do zawartości

Sprzęt

Dyskusje o sprzęcie komputerowym

Fora

  1. Procesory

    Dyskusje o procesorach (CPU)

    869542
    odpowiedzi
  2. Płyty główne

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne

    175281
    odpowiedzi
  3. Pamięci RAM

    Dyskusje na temat modułów pamięci RAM

    105418
    odpowiedzi
  4. Karty graficzne

    Dyskusje o kartach graficznych z układami AMD Radeon (dawniej ATI Radeon), NVIDIA GeForce i innych

     

    1665770
    odpowiedzi
  5. Monitory i projektory

    Dyskusje o monitorach komputerowych (CRT i LCD) oraz projektorach multimedialnych

    208781
    odpowiedzi
  6. Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

    Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

    193650
    odpowiedzi
  7. Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

    Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

    328778
    odpowiedzi
  8. Zestawy komputerowe

    Dyskusje o kompletnych zestawach komputerowych

    888990
    odpowiedzi
  9. Serwery

    Także serwery NAS

    9807
    odpowiedzi
  10. Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

    Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

    271218
    odpowiedzi
  11. Drukarki i skanery

    Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

    20072
    odpowiedzi
  12. Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje

    Dyskusje o systemach chłodzenia, obudowach komputerowych, zasilaczach (PSU), a także rozmowy o modyfikacjach i tuningu komputerów

    880792
    odpowiedzi
  13. Podkręcanie

    Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

    75007
    odpowiedzi
  14. Urządzenia wskazujące

    Myszki, klawiatury, joysticki, gamepady, kierownice

    98189
    odpowiedzi
  15. Sieci i komunikacja

    Dyskusje o sprzęcie sieciowym, jak routery, switche, karty sieciowe. Także dział dla systemów komunikacji przewodowej i bezprzewodowej jak np. IrDA czy Bluetooth.

    163675
    odpowiedzi
  16. Pozostałe komponenty i peryferia

    Dyskusje o komponentach i peryferiach, które nie mają swojego działu

    106026
    odpowiedzi
  17. Recenzje czytelników

    Dział przeznaczony na recenzje sprzętu napisane przez czytelników PCLab.pl

    28289
    odpowiedzi
  18. Archiwum

    Archiwum starego działu "Ogólnie o komputerach". Dział tylko do odczytu.

    327545
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dla mnie np dyskwalifikujący w tych najtańszych płytach jest brak wi-fi bo ciągnięcie neta po kablu w 2024 roku uważam za kuriozalne. Natomiast każdy ma inne potrzeby, ale mówienie że dla każdego wystarczająca będzie płyta za 500zl jest nieporozumieniem.
    • @kadajoCzy ja wiem? Dla mnie największy minus ogrywania gier na konsoli, to właśnie dynamiczna rozdzielczość. Jak ja tego nienawidzę jak grasz sobie grasz a tu nagle sraczka na ekranie  
    • Nie chce mi się szukać reportaży z ludźmi z zarządu miasta. Wyraźnie podali przyczynę. Podatek od wartości nieruchomości jest procentowy. Przez gwałtowne wzrosty cen mieszkań podatek jest jak sky rocket. Jeśli ktoś mieszka sam, nie ma dobrze płatnej pracy, ma emeryturę czy cokolwiek w ten deseń to ma pozamiatane. Idzie na bruk. A tam dobre towarzystwo z dobrym przykładem wciąga jeszcze głębiej. W nałogi. Czy są tam ludzie z wyboru? Pewnie tak. Ale weź nie gadaj, że te tłumy marzyły o bezdomności.  A jezeli to rzeczywiście bezdomni z wyboru, to macie problem bardzo poważny. Cos w waszym społeczeństwie się zesralo. Siada tam ludziom na mózg. Bo trzeba mieć nieźle nasrane aby za cel życia przyjąć bruk. A tam takich osób jest w opór.  Widziałem, że coś u was dzieje się jeszcze dziwnego ze sklepami. Zamykają się ostatnio masowo? Gdzie znikają sklepiki w NYC ?  Co tam słychać w Fulton Center? SWAT i wojsko z karabinami maszynowymi na bramach sklepu to normalny widok? Ważne jest wytłumaczenie, że problemem centrum handlowego jest za dużo wyjść a nawet metro.  Dom, bezpieczeństwo, jedzenie, zajęcie. Dużo nie trzeba ale w USA coś się kaszani. 
    • Zapewne tak ale filtrowanie textur to jest pierwsze co mi  sie rzuca w oczy zawsze w wersji na PC, jest po prostu ostro co chyba kazdy zapaleniec PC lubi Faktem jest ze przepasci w grafice nie ma.Ale samo granie w prawie 200fps w ta gre jest to po prostu cudowne odczucie.
    • Wina rodzicow ze sie pocili i mogli komus lepszy start zapewnic. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...