Skocz do zawartości

Sprzęt

Dyskusje o sprzęcie komputerowym

Fora

  1. Procesory

    Dyskusje o procesorach (CPU)

    869578
    odpowiedzi
  2. Płyty główne

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne

    175283
    odpowiedzi
  3. Pamięci RAM

    Dyskusje na temat modułów pamięci RAM

    105420
    odpowiedzi
  4. Karty graficzne

    Dyskusje o kartach graficznych z układami AMD Radeon (dawniej ATI Radeon), NVIDIA GeForce i innych

     

    1665776
    odpowiedzi
  5. Monitory i projektory

    Dyskusje o monitorach komputerowych (CRT i LCD) oraz projektorach multimedialnych

    208802
    odpowiedzi
  6. Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

    Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

    193653
    odpowiedzi
  7. Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

    Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

    328789
    odpowiedzi
  8. Zestawy komputerowe

    Dyskusje o kompletnych zestawach komputerowych

    889001
    odpowiedzi
  9. Serwery

    Także serwery NAS

    9807
    odpowiedzi
  10. Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

    Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

    271224
    odpowiedzi
  11. Drukarki i skanery

    Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

    20072
    odpowiedzi
  12. Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje

    Dyskusje o systemach chłodzenia, obudowach komputerowych, zasilaczach (PSU), a także rozmowy o modyfikacjach i tuningu komputerów

    880796
    odpowiedzi
  13. Podkręcanie

    Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

    75007
    odpowiedzi
  14. Urządzenia wskazujące

    Myszki, klawiatury, joysticki, gamepady, kierownice

    98190
    odpowiedzi
  15. Sieci i komunikacja

    Dyskusje o sprzęcie sieciowym, jak routery, switche, karty sieciowe. Także dział dla systemów komunikacji przewodowej i bezprzewodowej jak np. IrDA czy Bluetooth.

    163675
    odpowiedzi
  16. Pozostałe komponenty i peryferia

    Dyskusje o komponentach i peryferiach, które nie mają swojego działu

    106026
    odpowiedzi
  17. Recenzje czytelników

    Dział przeznaczony na recenzje sprzętu napisane przez czytelników PCLab.pl

    28289
    odpowiedzi
  18. Archiwum

    Archiwum starego działu "Ogólnie o komputerach". Dział tylko do odczytu.

    327545
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć . Dzięki za odpowiedź. Czyli moje przypuszczenia były zasadne. Wymieniłem już płytę na Asus Tuf B550 gaming plus. Myślę ,że tu sekcja zasilania powinna się nadać do mocniejszego procesora. 
    • Az mi sie przypomniala afera z „odnawianym” drobiem jak piersi z kurczaka przemywali szmata z ludwikiem. To chyba byl wtedy Conspol. Glosno bylo swego czasu o tym.
    • Do gier Bethesdy masz również nowe questyline'y, miejsca, overhaule walki etc., niedługo wychodzi Fallout: London do F4, który będzie wielkości DLC. Fixy to zazwyczaj jeden mod poprawiający błędy w skryptach, albo zwiększający jakieś limity pamięci i inne takie, nie zaliczam do tego rebalansów i zmiany innych problemów/niedogodności designowych, bo w tym przypadku często ktoś sobie zmienia grę pod siebie po prostu, zwiększając poziom trudności, albo modyfikując ekonomię na przykład. Poza tym tak jak napisałem - ludzie to robią, bo przede wszystkim lubią to robić, nikt ich do tego przecież nie zmusza, wiem, że to w dzisiejszych czasach ciężkie do ogarnięcia umysłem, ale można robić rzeczy dla ludzi z pasji i niekoniecznie oczekiwać zapłaty, myślę, że tacy "frajerzy" są dużo fajniejszymi i bardziej wartościowymi osobami, niż te, które po użyciu kasy samoobsługowej w sklepie oczekują zapłaty, bo wykonali pracę za kasjera xD Teksty równie smutne jak poprzedniego CEO Unity, który uznał, że jak nie monetyzujesz swojej gry, to jesteś frajer. Jeez, nie można czegoś zrobić dla funu, z dobrego serca, bo jesteś frajer od razu, co za tragiczny świat przeżarty pogonią za hajsem xD
    • Ależ to piękne co się dzieje. Droga do delegalizacji pis otwarta jak nigdy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...