Skocz do zawartości

Sprzęt

Dyskusje o sprzęcie komputerowym

Fora

  1. Procesory

    Dyskusje o procesorach (CPU)

    870244
    odpowiedzi
  2. Płyty główne

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne

    175382
    odpowiedzi
  3. Pamięci RAM

    Dyskusje na temat modułów pamięci RAM

    105472
    odpowiedzi
  4. Karty graficzne

    Dyskusje o kartach graficznych z układami AMD Radeon (dawniej ATI Radeon), NVIDIA GeForce i innych

     

    1667333
    odpowiedzi
  5. Monitory i projektory

    Dyskusje o monitorach komputerowych (CRT i LCD) oraz projektorach multimedialnych

    209815
    odpowiedzi
  6. Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

    Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

    193761
    odpowiedzi
  7. Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

    Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

    328952
    odpowiedzi
  8. Zestawy komputerowe

    Dyskusje o kompletnych zestawach komputerowych

    889329
    odpowiedzi
  9. Serwery

    Także serwery NAS

    9829
    odpowiedzi
  10. Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

    Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

    271259
    odpowiedzi
  11. Drukarki i skanery

    Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

    20086
    odpowiedzi
  12. Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje

    Dyskusje o systemach chłodzenia, obudowach komputerowych, zasilaczach (PSU), a także rozmowy o modyfikacjach i tuningu komputerów

    881047
    odpowiedzi
  13. Podkręcanie

    Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

    75039
    odpowiedzi
  14. Urządzenia wskazujące

    Myszki, klawiatury, joysticki, gamepady, kierownice

    98232
    odpowiedzi
  15. Sieci i komunikacja

    Dyskusje o sprzęcie sieciowym, jak routery, switche, karty sieciowe. Także dział dla systemów komunikacji przewodowej i bezprzewodowej jak np. IrDA czy Bluetooth.

    163694
    odpowiedzi
  16. Pozostałe komponenty i peryferia

    Dyskusje o komponentach i peryferiach, które nie mają swojego działu

    106037
    odpowiedzi
  17. Recenzje czytelników

    Dział przeznaczony na recenzje sprzętu napisane przez czytelników PCLab.pl

    28288
    odpowiedzi
  18. Archiwum

    Archiwum starego działu "Ogólnie o komputerach". Dział tylko do odczytu.

    327545
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dobrze napisany kod ogarnia textury do ramu jak brakuje vram wiec wszystko w rękach tych co klepią ten kod  
    • Zgadza się i nie byłoby zapędów jak u mnie Właśnie pykam w 1440p na b.w z texturami na średnie i cały czas 60fps Czyli jednak chodzi o przepełnienie Vram dla kart 8GB. Szkoda, że podczas kupna 3060ti nie było na rynku 4060ti 16GB Na lepszą mnie nie stać, a taki niski średniak mi pasuje.
    • https://allegrolokalnie.pl/oferta/2x-ps1-ps2-5-padow-6-kart-pamieci-itd PS1 są sprawne. Jeden pad jest w kiepskim stanie, drugi w bardzo dobrym PS2 czasem czyta płyty gier i filmy, ale laser niedomaga. Dwa pady są sprawne, w trzecim przyciski zawodzą. PS2 była kupiona od serwisanta po odnowieniu, więc jest w świetnym stanie wizualnym, a gry działają cicho, gdzie płyta jest głośniejsza od wentylatora. W skład zestawu wchodzi: -PS1 SCPH9002 -PS1 SCPH1002 -PS2 SCPH70004 z zasilaczem -kabel component - 5x RCA do PS2 / PS3 -dwa pady do PS1 -trzy pady do PS2 -przedłużka do pada -3 karty pamięci do PS1, dwie szare, jedna "biała" -3 karty do PS2, z czego 2x to 8mb i jedna licha 64mb. -2 kable scart RGB do PS1, jeden z nich jest lepszej jakości od IRIS_Firma -kabel scart z wyjście na 3 RCA, gdy ktoś chciał sobie wydzielić sygnał -2 kable zasilające, jeden czarny drugi szary Potem dodam więcej zdjęć oraz zdjęcie z datą na wszelki wypadek, gdyby allegro lokalnie nie było wystarczające   Cena dla forumowiczów będzie niższa. Wolę sprzedać cały komplet, lub w dużych zestawach. Mogę rozważyć dodanie MGSów. Również mogę wymienić się na gtx1650 Super do 20 cm + i3 8100 / 9100f / 9100.
    • No tak pośrednio. Presety low, med, itd mamy od lat. Chodzi mi o taki sztywne prefsy bezpieczeństwa. Przecież, gdyby (nieświadomy lub łapczywy) user z mała ilościąVRAM, nie poszarżował z teksturami na max, to taka sytuacja nie miałaby miejsca. Mniej stresu, mniej szukania, mniej pomyjek na deva, itd. Przeca, jak nie masz GPU z DLSS, to się ptaszek DLSS nie zaoferuje do włączenia (i to nikogo nie dziwi) ;). Mało VRAM, nie zapniesz tekstur na ULTRA ani HIGH. Oferta kończy się na MED. I spokój. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...