Skocz do zawartości

Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

36591 tematów w tym forum

    • 3469 odpowiedzi
    • 606510 wyświetleń
    • 2468 odpowiedzi
    • 616763 wyświetleń
    • 1721 odpowiedzi
    • 362054 wyświetleń
    • 935 odpowiedzi
    • 801478 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 318 wyświetleń
  1. A ile godzin ma Twoj dysk przepracowanych? 1 2 3 4 8

    • 180 odpowiedzi
    • 67696 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 375 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 369 wyświetleń
  2. Dysk się zepsuł ?

    • 14 odpowiedzi
    • 900 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 385 wyświetleń
  3. Jaki dysk HDD do TV ?

    • 7 odpowiedzi
    • 790 wyświetleń
  4. Dysk SSD pod Dual Boot

    • 1 odpowiedź
    • 578 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 935 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 732 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 593 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 762 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1067 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 687 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 880 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1418 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1309 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 790 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 949 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 795 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To pato zachowania niszczą nam rynek nie dystrybucja sama w sobie. Zabierają nam legalnie kupione gry, godzimy się na to. Podnoszą ceny do takich wartości ze sami wybieramy abo, sami się podkładamy. Ale przecież to tylko jedna gierka, to tylko 80zl... No... zobaczymy co będzie za kolejne 10 lat
    • Jak komputer jest w idle, to wentylatory stoją, bo po co mają pchać do środka powietrze, skoro nie ma obciążenia W czasie obciążenia w zależności od temperatury procesora i karty, wentylatory będą się kręcić dynamicznie regulując rpm. Ja tak mam i jest cacy. W idle nie słyszę komputera, bo nie ma co hałasować. Pod obciążeniem wentylatory zaczynają kręcić i wszystkim zarządza FanControl.  
    • A opcja -Z lub -B? https://wiki.archlinux.org/title/hdparm#Power_management_configuration
    • Idźmy dalej tj. skąd wziął się gabe? Microsoft, bill Gates, ludzie jaszczury. A to dopiero wierzchołek góry. Xd
    • Jak pisałem o tym dosłownie z 2 miesiące temu, tutaj to mnie wyśmiali, że science fiction opowiadam... Węgry jak Węgry, ale jakby tak Turcja zrobiła taki numer (a przecież Erdogan to kumpel putlera) to zobaczymy w razie godziny W wojska natowskie z UE jak świnia niebo... Bo jakby Turcja przeszła do bloku ruskiego to każdy kraj UE zostawi sobie wojska u siebie do obrony... A nawet wystarczy pewno to, że Turcja oznajmi, że zachowuje "neutralność" to i tak kraje UE będą posrane i nikt tu nic nie przyśle... Tu się akurat zgadzam, ale rozumiem, że te pół roku kiedy staną u naszych granic to ma @TheMr. starczyć na ucieczkę? Czy o co chodzi? No będzie pół roku... I co z tego? Powszechna mobilizacja, panika w Polsce, ucieczki kozaków z netu mocnych jedynie w gębie... Nic nam to pół roku nie da... Żeby była jasność - mnie chodzi wyłącznie o jedno - niech Polacy przestaną lekceważyć rosję i pisać o tym jakoby miała przegrać z Ukrainą i nie być dla nas zagrożeniem. Jest GIGANTYCZNYM zagrożeniem... Płacę po polskim ładzie wysoką składkę zdrowotną... Z lekarzy specjalistów korzystam i tak prywatnie... Wolałbym już tą kasę przeznaczać na obronność... Powinien powstać jakiś nowy podatek np 2% od każdego PITu, CITu w Polsce dla wszystkich - na etatach i na własnej działalności - i to powinno iść na systemy uzbrojenia i obrony... Lepiej teraz to płacić i przeżyć niż potem być zdziwionym, że nasze życie zmieniło się w KOSZMAR!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...