Skocz do zawartości

Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

36591 tematów w tym forum

    • 3469 odpowiedzi
    • 606437 wyświetleń
    • 2468 odpowiedzi
    • 616732 wyświetleń
    • 1721 odpowiedzi
    • 362020 wyświetleń
    • 935 odpowiedzi
    • 801472 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 291 wyświetleń
  1. A ile godzin ma Twoj dysk przepracowanych? 1 2 3 4 8

    • 180 odpowiedzi
    • 67683 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 365 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 360 wyświetleń
  2. Dysk się zepsuł ?

    • 14 odpowiedzi
    • 890 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 374 wyświetleń
  3. Jaki dysk HDD do TV ?

    • 7 odpowiedzi
    • 772 wyświetleń
  4. Dysk SSD pod Dual Boot

    • 1 odpowiedź
    • 569 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 926 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 723 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 584 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 753 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1058 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 678 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 871 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 950 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1409 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1298 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 781 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 940 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 786 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leven W sumie i tak na słuchawkach gram, więc mogę pójść w OC. Hot spot w takim wypadku koło 80*C bez tragedii. Porównując UV 2550MHz@0,875V i stock memy do OC +200MHz +2000MHz memy na moje oko w CP2077PL na rondzie Dogtown przy 1440p profil Ray Tracing: Overdrive analizując to samo miejsce jest przeskok ok. 10 FPS na oko. @Send1N Może i masz rację, jednak na +2000MHz przeszło parę razy Time Spy i trochę czasu rozgrywki CS2 i CP2077PL co napawa optymizmem. Lipton jak testował karty Inno3d 4070 super zauważył naście stopni chłodniejsze memki jak w foundersach, tak więc chłodzenie do OC VRAMu jest ok, kwestia jak wybredne kości się trafią-loteria krzemowa.
    • @MSky7 thx, na rynku bieda, na ten moment LG 42" C3 zostaje moim faworytem - cena ladnie zleciala. C4 w cenie premierowej bedzie totalnie nieoplacalny tymbardziej, ze pozostaje na matrycy EVO.
    • Nie chciałbym krakać ale coś czuje że to +2000mhz gdzieś się wyłoży po prostu jeszcze za krótko masz kartę  
    • Stwierdziłem, że wrzucę moje staty z "powolnego grania": Niecałe 44 godziny gry za mną. W głównym wątku jestem tuż po odzyskaniu Posejdon'a, jako pierwszej, wybranej przeze mnie podfunkcji Gai + w Bazie jest już z nami Beta. Przyjemnie mi się odświeża moje wspomnienia z pierwszej rozgrywki oraz staram się tym razem dokonywać nieco innych wyborów, tak aby poznać nowe opcje dialogowe. Twierdzę, że dzięki temu jesteśmy w stanie wycisnąć z gry dodatkowe parę procent frajdy ... Przy okazji wrzucę tutaj jedną z moich "pomyłek" podczas jednej z misji pobocznych, kiedy to Kotlet dostał ode mnie ostrą Serio, w tamtej chwili pomyślałem, że to po prostu zwykły sęp jakich wiele i chciałem go sobie upolować na mięso Tak ładnie sobie siedział i czekał 
    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...