Skocz do zawartości

Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

36591 tematów w tym forum

    • 3470 odpowiedzi
    • 607068 wyświetleń
    • 2468 odpowiedzi
    • 616889 wyświetleń
    • 1721 odpowiedzi
    • 362195 wyświetleń
    • 935 odpowiedzi
    • 801521 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 562 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 385 wyświetleń
  1. A ile godzin ma Twoj dysk przepracowanych? 1 2 3 4 8

    • 180 odpowiedzi
    • 67761 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 430 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 424 wyświetleń
  2. Dysk się zepsuł ?

    • 14 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
  3. Jaki dysk HDD do TV ?

    • 7 odpowiedzi
    • 862 wyświetleń
  4. Dysk SSD pod Dual Boot

    • 1 odpowiedź
    • 630 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 995 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 788 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 644 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 814 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1118 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 737 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 937 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1011 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1469 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1361 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 842 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1003 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 847 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam klawiatura działa częściowo, np nacisne I to wpisuje się O, na F7 nawias, na Shift przecinek, część klawiszy qwerty, asdf nie działa całkowicie. Wyciągałem złącze z płyty głównej wkładałem na nowo, bez reakcji. Włożyłem nowy dysk z systemem, żeby wyeliminować problem software to samo. Ustawienia biosu do domyślnych to samo. Usunięcie w menadżerze urządzeń i dodanie na nowo również. Więc chyba klawiatura do wymiany. Pytanie czy lepiej kupić osobno i rzeźbić czy cały palmrest + klawiatura? Ogólnie dużej dostępności nie ma    Poniżej filmik jak go wygląda    https://youtube.com/shorts/YJJLpsXiXpI
    • Udało mi się to ogarnąć, przynajmniej firmware update od Gigabyte, bo ten od Nvidii dalej boję się uruchomić. Trzeba było zmienić język systemu windows na English USA i dopiero wtedy się zaktualizowało poprawnie.
    • Witam, potrzebuje pomocy z wyborem. Moja sieć: - internet radiowy (antena na dachu), przy antenie router od ISP, nie mam do niego dostępu admina, ale nadaje on sieć wifi do której mogę się zalogować jako uzytkownik - z routera idzie kabel rj45 na poddasze, gdzie laczy się z "POE Ubiquiti" (również od ISP) -Ubiquiti laczy się kablem rj45 z moim routerem TP-Link AX1800, który tworzy nową sieć wifi6 do której podłączają się domownicy Owa sieć wifi6 ma zasieg na dom ale chciałbym rozszerzyć na cały teren -minimum 50 metrów dalej. Ciągnięcie dodatkowego kabla rj45 nie wchodzi w grę. Internet podpowiada aby dokupić urządzenie (jedno lub wiecej) typu repeater kompatybilne z EasyMesh i Wifi6. Ale czy to jest najlepsze rozwiązanie? Ponadto tych kompatybilnych urządzeń jest sporo i nie wiem  które wybrać. Optymalnie nie chciałbym wydać za dużo pieniedzy,  ale jeżeli jest jakiś jeden świetny repeater który załatwi sprawę to może byłoby najlepiej. Zastanawiałem się nad https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/wzmacniacze-wi-fi/wzmacniacz-sieci-tp-link-re505x?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH52XEsBX_dForirTnCAQKJdhPU8hk19YqzitPqBBqraDo9tzPBdk5cQaAjsBEALw_wcB Ktoś mi zasugerował żeby podlaczyc drugi router AX1800. To ma sens?
    • Ale ta "mniejszość" wystarczy, w cudzysłowiu bo to mniejszość jest przeciwko i grożą odwołaniem spikera i paraliżem izby, byle tylko nie dopuścić do głosowania bo wtedy pakiet pomocy przejdzie, żeby Johnson który notabene dostał ostatnio poparcie od Trumpa, mógł myśleć o utrzymaniu stołka jak podda pod głosowanie te wsparcie musi mieć poparcie Demokratów, a ci z jednej strony chcą pomóc Ukrainie, z drugiej chętnie by popatrzyli jak GOP sam się niszczy, odwołując własnego spikera i paraliżując izbę, co zauważają już nawet mocno prawicowi komentatorzy na Foxie. Pytanie czy u demokratów zwycięży "interes narodow" czy interes partyjny.  Marjorie Taylor Greene is an idiot. She is trying to wreak the GOP | Fox News Musisz zrozumieć, że problem nie jest w poparciu partyjnym dla pomocy Ukrainie, tylko w samym poddaniu tego pod głosowanie, co próbują blokować indywidua pokroju Greene czy Thomas Massie który jest tak jawnie pro-rosyjski jak tylko się da. Patrząc po tym jak duże i jawne są wpływy rosyjskie w USA to chyba czas u nich na nowego McCarthy-ego i nowe polowanie na czarownice.
    • Przepraszam, że się wtrącam, ale o jaką funkcję w BIOS-ie chodzi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...