Skocz do zawartości

Oprogramowanie

Dyskusje o programach komputerowych

Fora

  1. Benchmarki i diagnostyka

    Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

    66036
    odpowiedzi
  2. Internet, sieci i bezpieczeństwo

    Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

     

    328838
    odpowiedzi
  3. Multimedia

    Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

    73945
    odpowiedzi
  4. Gry

    1504511
    odpowiedzi
  5. Windows

    Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

    297787
    odpowiedzi
  6. Linux

    Dział dla miłośników systemów typu Linux

    62518
    odpowiedzi
  7. Pozostałe programy

    Dyskusje o innych programach, nie mających swojego działu na forum

    54694
    odpowiedzi
  8. Programowanie

    Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

    91227
    odpowiedzi
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie chcę z Tobą dyskutować, albo broń Boże podważać Twoich wniosków, bo osobiście nie ma doświadczenia z kartami od NV. Na swoją obronę, powiem tyle, że do karty od NV przymierzam się od około roku (może trochę mniej) i oglądam sobie testy na YT wszystkich topowych kart od AMD i NV i na tej podstawie uważam, że jednak NV wygrywa na luzie z AMD jeśli chodzi o FG, DLS i RT. Tyle, że trzeba dużo więcej zapłacić i stąd może takie wrażenie, że ktoś kto używał karty z podobnej półki cenowej od AMD, a później od NV uważa, że AMD jest lepsze. Nie jestem fanbojem NV, od 20 lat kupuję karty od AMD, ale ostatnio czuję już, że to najwyższy czas na zmianę. Nie chcę tego, ale już dwa lata czekałem na to magiczne FSR i FG od AMD i jakoś nie mogę się doczekać, a sprzęt budowałem pod RT i nie chcę grać na 300 fps bez RT w gry, bo dla mnie (stara data) wystarczy stałe 60 fpsów, ale z RT i na wysokich ustawieniach, a tego AMD nie może zaoferować.
    • Idź do psychiatry, powiedz, że jesteś sfrustrowany i znerwicowany, weź sobie miesiąc L4 żeby wypocząć, a potem przedłużaj tylko na czas szukania nowej, lepszej pracy. Powrót do pracy po pół roku musi być bardzo nieprzyjemny. Ja byłem totalnie wypalony, myślałem, że strzelę sobie w łeb. Wziąłem miesiąc, bardzo wypocząłem, pomogło mi to. Potem zmieniłem pracę, mija 3,5 roku i jestem bardzo zadowolony. 
    • Wiadomo, że zdrowie najważniejsze, ale z jeszcze innej strony przy 80% zarobków tym trudniej będzie oszczędzać. A podróże zagraniczne też swoje kosztują. Chyba, ze mieszkasz w Cieszynie i idziesz sobiena spacer do Czech
    • @voltq Ja głosowałem na KO na sejmik i radnego powiatowego, a na radnego miasta i burmistrza na lokalny komitet. Do rady miasta był z mojej ulicy, ale się nie dostał niestety.
    • @Spl97 to co ty nie znasz nikogo w swoim mieście?? Ja kandydatkę na radna i prezydenta znam osobiście więc głosowałem na nich pomimo że nie lubię PO i PiS @209458 strasznie boli beton jak muszą opuścić stołki 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...