Skocz do zawartości

Oprogramowanie

Dyskusje o programach komputerowych

Fora

  1. Benchmarki i diagnostyka

    Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

    66036
    odpowiedzi
  2. Internet, sieci i bezpieczeństwo

    Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

     

    328827
    odpowiedzi
  3. Multimedia

    Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

    73945
    odpowiedzi
  4. Gry

    1504682
    odpowiedzi
  5. Windows

    Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

    297807
    odpowiedzi
  6. Linux

    Dział dla miłośników systemów typu Linux

    62518
    odpowiedzi
  7. Pozostałe programy

    Dyskusje o innych programach, nie mających swojego działu na forum

    54694
    odpowiedzi
  8. Programowanie

    Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

    91227
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie no spoko, kazdy gra jak chce, tylko ciekawe, ze jak ciupalem w BF1/BF V to na full detalach z tymi 80-100 klatkami w topce tabelki bylem bez jakiegos gigantycznego tryhardowania, IMO placenie 8k za grafe a potem low to nieporozumienie, ale to tylko moje zdanie. 
    • Tak ale ty kojarzysz, że to rt to jest rt z rdna2 do tego małej liczby cu w konsoli gdzie zegar w porywach ma 2.2. Ja ci napisałem jaki jest boost względem rdna3 w pc do pc. Biorąc konsole pod uwagę to jednak warto odniesienie mieć. Leaki były już dawno m.in. na video cardz a jak się cofniesz to znajdziesz, że już dawno pisałem, że wydajność rdna4 topki jak dobrze pójdzie to max 7900 xt. No i tak poczekamy sobie jeszcze kilka miechów i zobaczymy jak dobrze strzelam w ciemno xD
    • Hejka  Warto brać ten telefon za 2700? Gwarancja jest na podstawie numeru seryjnego, od daty produkcji  Potwierdzone przez Asus    Zastanawiam się , bo nigdy nie miałem telefonu tej marki, głównie zajrzy mi na szybkości działania i baterii 
    • W bf low ustawia się nie bez powodu
    • Ukraińcy produkują 120 000 dronów miesięcznie, połowa idzie na magazyny i czeka na dostawy amunicji z pakietu amerykańskiego. Co do ruskich to mają rezerwy które pozwolą na 5 krotnie większe straty dzienne przez miesiąc. Ukraina też posiada nie ruszane rezerwy w brygadach. Co ciekawe na początku wojny było trąbione że Ukraińcy są szkoleni na poligonach w Polsce w UK i innych krajach, od dawna się o tym nie mówi, ale szkolenia trwają cały czas. Zmieniła się strategia że się o tym nie mówi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...