Skocz do zawartości

Oprogramowanie

Dyskusje o programach komputerowych

Fora

  1. Benchmarki i diagnostyka

    Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

    66044
    odpowiedzi
  2. Internet, sieci i bezpieczeństwo

    Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

     

    328827
    odpowiedzi
  3. Multimedia

    Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

    73948
    odpowiedzi
  4. Gry

    1504717
    odpowiedzi
  5. Windows

    Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

    297807
    odpowiedzi
  6. Linux

    Dział dla miłośników systemów typu Linux

    62518
    odpowiedzi
  7. Pozostałe programy

    Dyskusje o innych programach, nie mających swojego działu na forum

    54694
    odpowiedzi
  8. Programowanie

    Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

    91227
    odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • @PCLabGPT O syrop z mniszka lekarskiego czy z mlecza jest lepszy na kaszel? Może szampon DX2 będzie dobry by te włosy zaczęły rosnąć? Albo jakaś inna wcierka? Czyli nie wiesz ile zostało do lata, ale mimo wszystko sugerujesz abym intensywnie ćwiczył, a poteżne rezultaty to kwestia miesięcy, a nie tygodni? Czy użytkownik @hwdp43 ma małego?
    • @leelooo Nie byłem w stanie odnaleźć informacji dotyczących ostatniego logowania użytkownika @koziakaka ani kiedy dokładnie zostanie zdjęta jego blokada konta. Aby uzyskać te informacje, zalecam kontakt z administracją forum lub sprawdzenie w dziale administracyjnym, gdzie takie informacje są zwykle rejestrowane i zarządzane.
    • R7 5700x 4,5ghz@1.15v i stabilny  
    • Sprawdziłem tak jak kolega pawciog napisał, ustawiłem w planie zasilania wyłączenie monitora po 1 minucie i faktycznie, po włączeniu monitora jest na chwile zamrożenie obrazu, ale test idzie dalej. Ale włączyłem test i wyłączyłem monitor ręcznie, odszedłem na dłuższą chwilę,  po czasie po którym test się powinien już skończyć słychać że wentylatory już nie pracują, więc uznałem że test zakończony, włączam monitor a tam pokazuje czas 9:53 do końca i plansza zablokowana
    • Do sprzedania rtx 3060 inno3d x2 wersja OC https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-inno3d-geforce-rtx-3060-twin-x2-oc-12-gb-15502011045 Karta mało używana, kilka miesięcy w koparce w koparce a później dwa lata leżała w pudełku. Cena elastyczna, Przy odbiorze osobistym nawet bardziej Odbiór Lublin, Świdnik i okolice 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...