Skocz do zawartości

Oprogramowanie

Dyskusje o programach komputerowych

Fora

  1. Benchmarki i diagnostyka

    Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

    66036
    odpowiedzi
  2. Internet, sieci i bezpieczeństwo

    Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

     

    328830
    odpowiedzi
  3. Multimedia

    Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

    73945
    odpowiedzi
  4. Gry

    1504591
    odpowiedzi
  5. Windows

    Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

    297798
    odpowiedzi
  6. Linux

    Dział dla miłośników systemów typu Linux

    62518
    odpowiedzi
  7. Pozostałe programy

    Dyskusje o innych programach, nie mających swojego działu na forum

    54694
    odpowiedzi
  8. Programowanie

    Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

    91227
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Żadne legendy bo widać to doskonale z daleka. Na reddicie jest cała gównoburza z tego powodu. Po prostu jedni są na to bardzo wyczuleni a drudzy tego nie widzą lub im to nie przeszkadza. W większości recenzji ten monitor jest odradzany do pracy biurowej właśnie z tego powodu.
    • Dzięki panowie. Myślę że to może być kilka problemów - na pewno tarcza jest zwichrowana, bo widzę to zwichrowanie. Ale też może i tłoczki nie odskakują prawidłowo - udało mi się w pewnym momencie zrobić, żeby było dobrze, tylko po to, żeby po iluś tam testach (domowych) znowu zaczęło ocierać. Spróbuję może nieco kontrowersyjnej metody znalezionej na internetach - po wyjęciu klocków z zacisku, jakoby trzeba precyzyjnie naciskać klamkę i obserwować tłoczki, wciskając je z powrotem jakimś delikatnym, płaskim narzędziem. To jakoby może pomóc w "rozruszaniu" ich uszczelek. Jakoby ludzie też oliwią te tłoczki, oczywiście ze zdjętymi klockami i potem odtłuszczają na nowo wszystko
    • Że sobie poradzi to nie znaczy, że zrobi to bezgłośnie. Nizsze temperatury, mniej rpm, mniej dogrzewa inne podzespoły i sam pokój. 
    • Ostatnio robilem DDU przy zakupie nowego monitora. Inne gry ok nic sie nie dzieje. W podstawowej wersji gra jest ok tylko burning shore tak ma. Teraz wyczytalem w intermetach ze dodatek to nie tylko nowe misje ale tez pozmieniali w grafice co nie co np dodali chmury 3D zeby sie lepiej latalo itp. Widocznie karta mi nie domaga lub moze rzeczywiscie CPU... Czyscilem tez shadery zeby sie odbudowaly ale to nic nie daje na dodatku.  Ale obciazenie karty caly czas jest 99%... Ale moze rzeczywiscie proc jus za stary... W innych grach nie mam takiego problemu i zazwyczaj mam wiecej FPS niz inni jak porownuje bo mam OC wszystko. Ciezko powiedziec... Poszukam na reddit podobnej konfiguracji jak moja i ile inni w dodatku maja fps... 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...