Skocz do zawartości

Benchmarki i diagnostyka

Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

Podfora

  1. hwbot.org

    Dział dla forumowiczów uczestniczących w projekcie hwbot.org.

    1579
    odpowiedzi

7320 tematów w tym forum

  1. Cinebench R23 - Ranking forum PCLab.pl 1 2 3 4 12

    • 280 odpowiedzi
    • 66814 wyświetleń
    • 313 odpowiedzi
    • 214985 wyświetleń
    • 903 odpowiedzi
    • 387767 wyświetleń
  2. Speed Way - Ranking PcLab.pl

    • 20 odpowiedzi
    • 7267 wyświetleń
  3. Port Royale - Ranking PClab.pl 1 2

    • 44 odpowiedzi
    • 48761 wyświetleń
    • 560 odpowiedzi
    • 337951 wyświetleń
  4. FAQ 1 2

    • 29 odpowiedzi
    • 124058 wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 2781 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 596 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 843 wyświetleń
  5. Stuttering w grach

    • 8 odpowiedzi
    • 993 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2726 wyświetleń
  6. Wyłączenie informacji

    • 4 odpowiedzi
    • 926 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1129 wyświetleń
  7. 100 % zużycia procesora

    • 2 odpowiedzi
    • 911 wyświetleń
  8. 100 % zużycia procesora

    • 0 odpowiedzi
    • 868 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1195 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1170 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1193 wyświetleń
  9. Bsod i ciągłe restarty...

    • 11 odpowiedzi
    • 1525 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1665 wyświetleń
  10. Mikrofreezy Pc

    • 9 odpowiedzi
    • 1637 wyświetleń
  11. Migotająca roślinność w grach

    • 23 odpowiedzi
    • 2973 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1585 wyświetleń
  12. Ciągle crashujący komputer

    • 8 odpowiedzi
    • 1725 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Titan to nie to samo co x90  90 nie mają odblokowanej wydajności a aplikacjach Pro jak Titany.
    • Co do Maca to się zastanawiałem, ale nigdy nie korzystałem z systemów Apple, a jestem dosyć konserwatywny w tych względach i mogę się nie przekonać  żona ma iphona i mnie nie przekonuje, wole swojego starego Szajsunga. Co do ASUSa to domyślam się że laptop będzie targetowany na gaming, nie ma chyba za bardzo czegoś takiego jak "laptop do programowania", dałem taki tytuł żeby zaznaczyć główne użycie sprzętu i to że dla mnie ekran nie ma zupełnie znaczenia, a grafika powiedziałbym - półtorarzędne. Zresztą współcześnie "gamingowy" oznacza chyba bardziej "wszechstronny" - przynajmniej tak mi się wydaje. Co do 2 slotów, to 32GB byłoby OK jakby było na jedej kości i mógłbym ad hoc dołożyć drugą, tutaj musiałbym wyjąć dwie i dokupić całe ew. 64GB (teraz pracuję na 32GB, niby nie czuję potrzeby więcej, ale też aktualnie pracuję na stosunkowo małym projekcie i ostatnio praktycznie nie korzystam z wirtualizacji). Druga sprawa, nie wiem jak to wypośrodkować, bo nie mam doświadczenia z takimi maszynami i nie wiem, czy lepiej mieć Intela któy obsłuży ponad 64GB RAM, czy mocniejszy procesor AMD który ma ograniczenie do 64. Na dzisiaj, wydaje mi się że 64 będzie ekstremalnie na górkę i to na lata. Zapomniałem dodać, że będzie używany do hobbistycznego obrabiania zdjęć (nadal ekran tutaj nic nie zmienia, bo jest zewnętrzny, ale domyślam się że to ma wpływ na grafikę)
    • 1 okruch za zbroję. Normalne bo to jest gratis do dodatku. To samo było na ps5
    • Zerknij na pure rock 2 fx, ładnie wykonany, są świecidełka, dobry wentylator, omija wszystkie sloty pamięci.
    • To nie najlepsza wiadomość dla tych, którzy chcieliby spierdzielać z Polski przed wojna a są w wieku poborowym. Jestem pewien, że nasz kochany rząd też nas będzie ścigać po świecie xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...