Skocz do zawartości

Internet, sieci i bezpieczeństwo

Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

 

45944 tematów w tym forum

  1. Diagnostyka, deszyfracja: Ransomware

    • 2 odpowiedzi
    • 32528 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 165416 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 22975 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 33318 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 35612 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 32850 wyświetleń
  2. Narzędzia używane do dezynfekcji

    • 8 odpowiedzi
    • 95637 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 279871 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1025 wyświetleń
  3. Wyszukiwarka internetowa tylko w Europie

    • 0 odpowiedzi
    • 54 wyświetleń
  4. Ban/blokada na komunikator

    • 0 odpowiedzi
    • 107 wyświetleń
  5. orange tv dekoder 4k

    • 0 odpowiedzi
    • 156 wyświetleń
  6. Blokady reklam nie są dozwolone w YouTube 1 2 3

    • 74 odpowiedzi
    • 9069 wyświetleń
  7. Hosting

    • 1 odpowiedź
    • 332 wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 5640 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 258 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 269 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 467 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4203 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 505 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 475 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1381 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 504 wyświetleń
  8. Dziwny program

    • 13 odpowiedzi
    • 1217 wyświetleń
  9. Fałszywy alarm Avasta?

    • 1 odpowiedź
    • 1067 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic dziwnego, zapowiedzieli je dobrych kilka lat temu (w 2018), a potem zapanowałą cisza... aż do października 2023   Wiadomo, że fabuła w takich grach nie jest najważniejsza, ale marzy mi się, żeby podczas pisania scenariusza inspirowali się naszym rodzimym War Mongrels. Tam przedstawiona historia byla, jak na grę, naprawdę dojrzała, momentami wręcz przytłaczajaca i no i oryginalna - w końcu ile można wycinać Niemców po norweskich fiordach, północnej Afryce i plaży Omaha  
    • Jak w grze działają obrażenia? Powiedzy, że mamy: Miecz z bazowymi 100 obrażeniami i mamy sufiksy: + 50 obrażeń wręcz + 50 obrażeń od pustki + 100% obrażeń wręcz + 100% obrażen od pustki. To czy taki miecz zada: (biorąć pod uwagę jak ja na ten moment rozumiem obrażenia) 300 obrażeń wręcz bo (100 + 50)*100% 100 obrażeń od pustki bo 50*100%?  
    • Nie wiem czy wiesz? Zamówiony przez Ciebie notebook ma już RAM 5600MHz w zestawie 😉
    • Jeżeli komuś się łapy trochę ślizgają na decku, to gorąco polecam zainteresowanie się pokrowcem od firmy Skull & Co. W końcu chwyt jest solidny i wyprofilowanie na dole nie doskwiera. Jakość wykonania całkiem niezla w swojej cenie, gumowany materiał nie sprawia wrażenia taniochy. Jest teraz na niego promocja na Ali - można go kupić nawet za niecałe 66zł (normalnie są po ok stówce i nie jest to cena przesadzona w stosunku do poprawy komfortu jaki oferuje). Kupujemy tam bezpośrednio od producenta, do mnie szło chyba 9 dni.
    • @leven Ja parę miesięcy temu brałem udział w płomiennej dyskusji z użytkownikiem który kupił zasilacz 1400W do komputera w którym nie było topowej grafy (żadna z tych najbardziej prądożernych) to jak wyśmiałem ideę część ludzi mało mnie nie zjadła. Kalkulatory PSU od zawsze były skopane, tym bardziej teraz. Większą większość zasilaczy ma teraz jedną linię 12V. Tak ciężko ludziom przemnożyć V*A=W?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...