Skocz do zawartości

Internet, sieci i bezpieczeństwo

Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

 

45949 tematów w tym forum

  1. Diagnostyka, deszyfracja: Ransomware

    • 2 odpowiedzi
    • 33319 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 165783 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 23221 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 33578 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 35876 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 33136 wyświetleń
  2. Narzędzia używane do dezynfekcji

    • 8 odpowiedzi
    • 95908 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 280181 wyświetleń
  3. Ograniczony NAT

    • 17 odpowiedzi
    • 913 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 302 wyświetleń
  4. Sprawdzenie logów.

    • 1 odpowiedź
    • 311 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 570 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 727 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 834 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 850 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2157 wyświetleń
  5. Syntezator mowy AI

    • 2 odpowiedzi
    • 830 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 851 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 887 wyświetleń
  6. orange tv dekoder 4k

    • 0 odpowiedzi
    • 1064 wyświetleń
  7. Blokady reklam nie są dozwolone w YouTube 1 2 3

    • 74 odpowiedzi
    • 10048 wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 6799 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1092 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1013 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1198 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale oni i tak nie będą rządzić samodzielnie... Nie ma takiej opcji, a chyba lepiej żeby było więcej partii z możliwością wpłynięcia na decyzje, niż dwie główne?  Nawet jak powiecie że Konfa to PiS, to mamy TD która jest PO, wyrówna się  
    • Tak, to było przedmiotem rozważań i internetowego śledztwa, ale ostatecznie nie udało mi się znaleźć roweru w zbliżonej konfiguracji i podobnej cenie. Jakbym za 4.6k dostał jeszcze średnicę 30.9 w komplecie z dropperem? Idealnie. Niestety coś za coś. Dropper swoją drogą będzie, prawdopodobnie max co można tutaj włożyć, czyli travel koło 12 cm. Lepsze to niż nic i niewiele mniej niż realnie potrzebuję pod moje wymagania. Wybrałem bezpieczne rozwiązanie, bo nie chcę zostać z droższym rowerem używanym od święta. Zwłaszcza że na przyszłe lata (3-4) w planach kolejny dwuślad, tym razem gravel, który już teraz chodził mi po głowie. Tyle że okoliczne bezdroża są raczej szorstkie jeśli chodzi o profil i stan ścieżek, a i zawodów typowo gravelowych znacznie mniej niż tych MTB.
    • Bo CPK to gówno stworzone przes PiS dla swoich. Jest kilka małych lotnisk w okolicy ale naczelnik zamarzył sobie wielki port za setki miliardów. A te miliardy spadną z nieba. Intel w Polsce stawia tylko pakownię. Wszystko zależy od fabryk w Niemczech, Włoszech i Francji bo to one będą produkować.  
    • Post odnosił się do popierania lub nie popierania projektów. Konfa była przeciw projektom, które z założenia były złe. Historia to zweryfikowała i mieli kolejny raz racje. Kwestia, czy chcą wprowadzić samowolkę wyjaśniłem później - dla mnie nie ma opcji żeby samodzielnie rządzili z takimi planami. Jedynie w odpowiedniej koalicji. Podkreślam - alternatywa. Jeśli ktoś ma lepszą niż POPIS to też byłbym za.    
    • Tak na prawde, poza jedna duza wada na poczatku(skopany HDR przez zle sledzenie EOTF w trybie HDR1000) to soft tutaj nie byl skopany - wiec nie nazwalbym tego totalnym gownem. Jedyna rzecza do, ktorej sam sie przyczepiam jest to, ze monitor wysylaja bez oslony na ekran. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...