Skocz do zawartości

Internet, sieci i bezpieczeństwo

Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

 

45949 tematów w tym forum

  1. Diagnostyka, deszyfracja: Ransomware

    • 2 odpowiedzi
    • 33326 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 165789 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 23223 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 33581 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 35879 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 33139 wyświetleń
  2. Narzędzia używane do dezynfekcji

    • 8 odpowiedzi
    • 95910 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 280185 wyświetleń
  3. Ograniczony NAT

    • 17 odpowiedzi
    • 963 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 309 wyświetleń
  4. Sprawdzenie logów.

    • 1 odpowiedź
    • 319 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 576 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 733 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 840 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 856 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2163 wyświetleń
  5. Syntezator mowy AI

    • 2 odpowiedzi
    • 836 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 857 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 893 wyświetleń
  6. orange tv dekoder 4k

    • 0 odpowiedzi
    • 1070 wyświetleń
  7. Blokady reklam nie są dozwolone w YouTube 1 2 3

    • 74 odpowiedzi
    • 10058 wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 6809 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1099 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1019 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1205 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • AW3225QF jest gsync comp. wszystkie lg sa gsync  
    • @leven Szczerze to jeszcze myślę. 2550@0,875V CORE i STOCK MEM za bardzo pocięte 2550@0,875V CORE i +2000MHz MEM niby fajnie jednak chyba za bardzo pocięte 2700@0,925V CORE i +2000MHz MEM wydaje się spoko, pobór niewiele wyższy, kultura pracy na wysokim poziomie, chyba mój faworyt bo bardzo rozsądny kompromis. Ew. mogę się pobawić aby to dopieścić jednak bardzo dobry punkt wyjściowy. Tzw. złoty środek STOCK CORE i STOCK MEMY raczej nie +220MHz CORE i +2000MHz MEM czysta wydajność, trochę prowizoryczny config, lepsze rezultaty bym uzyskał pewnie bawiąc się krzywą, jednak to było tak na szybko. Ew. zrobię sobie 2 profile, jeden ~2700MHz@~0,875V CORE +2000MHz MEM do codziennego użytku i jakiś stabilny OC do benchmarków lub jak gdzieś "papu" zabraknie. Ech... zamiast pograć to człowiek w smarkach siedzi 😁 Chyba już w swojej skrzynce mam wszystko czego mógłbym chcieć. Może z czasem przesiądę się na AM5 jednak w 1440p wolałem pójść w lepsze GPU.
    • @nemar dobrze wyjaśnił. Po rozpoczęciu wojny musi iść w sposób ciągły przeogromna ilość amunicji, głównie artyleryjskiej. Bez stworzenia baz logistycznych i ich wypełnienia po prostu nie można zacząć pełnoskalowej wojny. To nie ma sensu. A takich przygotowań wywiad NATO za nic nie przegapi.  Na start, jak dobrze pamiętam, Rosja zużywała 60k pocisków artyleryjskich na dobę. Zakładając średnią wagę 50kg (w zależności od typu) daje to 3000 ton. Takiej ilości po prostu nie da się zaopatrywać na długich dystansach bez przygotowania.   Rosja pół roku przygotowuje się do kolejnej ofensywy na Ukrainie, a Ty mówisz, że z marszu byłaby w stanie zaatakować NATO. To tak nie działa  
    • Dostaną ekstra cłem po czapkach, albo w sumie bardziej my dostaniemy, i będzie 150k  spokojnie. No nie, bo ja robię 500km średnio raz na miesiąc jeżdżac z dziećmi do dziadków jednych czy drugich. Ciul, że mieszkam we Wrocławiu i na miejscu bym jakoś tam ogarnął. Jadąc do moich rodziców to jest wyprawa jak na K2 jeszcze z dwójką odrostków  kto nie próbował te nie wie.
    • Zgadza się, jednak ze wszystkich scenariuszy dla nas najbardziej interesujące są te groźne dla nas. Jak będziemy wiedzieli coś więcej o dalszych planach ruskich to pewnie o tym właśnie będziemy dyskutować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...