Skocz do zawartości

Multimedia

Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

Podfora

  1. Grafika

    Przewodniki, instrukcje i pomoc na temat programów graficznych (Adobe Photoshop itp.)

    19090
    odpowiedzi

9988 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 2355 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1728 wyświetleń
  1. Problem z zrobieniem kopi CD gry.

    • 5 odpowiedzi
    • 4256 wyświetleń
  2. Apple tv koncert

    • 1 odpowiedź
    • 2131 wyświetleń
  3. Playboy w plikach PDF

    • 1 odpowiedź
    • 1905 wyświetleń
  4. PhotoFilmStrip 10500 vs 12700k

    • 12 odpowiedzi
    • 2758 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2292 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5490 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1603 wyświetleń
  5. Problem z OBS - przycięcia.

    • 0 odpowiedzi
    • 1445 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3206 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2725 wyświetleń
  6. Ukrywanie tekstu.

    • 1 odpowiedź
    • 3980 wyświetleń
  7. Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 2597 wyświetleń
  8. Program do AV1 na NVIDIA 4000

    • 16 odpowiedzi
    • 5519 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 5482 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1522 wyświetleń
  9. Handbrake + NVIDIA NVENC

    • 0 odpowiedzi
    • 3093 wyświetleń
  10. H.265 Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 3180 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1972 wyświetleń
  11. Wymazywanie loga z filmu

    • 3 odpowiedzi
    • 3516 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1406 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1361 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1443 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1467 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pytasz czy informujesz? Maksymalne odświeżanie jakie można ustawić zależy tutaj przede wszystkim od tego, jakie złącza video ma płyta główna. 
    • Sprawną kartę graficzną  chętnie kupię. minimum RX 6600
    • Czyżby zainteresowanie Dogma nie wytrzymało nawet tygodnia ? Dla porównania
    • Ja właśnie też ukończyłem Edwardem. Fajnie się grało, ale jak przejście Emily jest praktycznie takie samo, to myślę że nie ma sensu drugi raz   Chociaż może wrócę do gry, bo podobno są cztery różne zakończenia   Póki co, trzeba się zabrać za nowy Horizon    
    • Chwalę ogólny poboczny content tej gry, nie tego konkretnego questa, w tym konkretnym zaznaczam, że to tylko jego pierwsza część, że nie jest aż tak zły jak niektórzy mogą opisywać i że to jedyny taki quest w grze, a Ty już "ej chłopaki to co, faktycznie nie takie dobre, nie?", "ej ale chłopaki powiedzcie, że jednak gra nie jest taka dobra, bo ma jednego gorszego questa", "e chłopaki to jednak poboczny content do dupy, co?" xD Grałem, więc się wypowiadam, chyba tego właśnie chcesz, czy nie? Czy do wiadomości przyjmujesz tylko te negatywne opinie, żeby... nie wiem właśnie co? Usprawiedliwić sobie czekanie na wersję PC? Jeśli tak, to już na YT prawdopodobnie możesz znaleźć z 10 filmów o tym jaka to jest najgorsza gra jaka kiedykolwiek powstała i każdy jeden jej element ssie, często od osób, które zbierają z jakiegoś Reddita same negatywy, przy czym sami nie grali, także jak za mało Ci nastawiania się negatywnie, to polecam wpisać coś w stylu "FF rebirth is trash" - działa z każdą jedną nową grą, nieważne jak dobrą - ważne, żeby była w miarę głośna, i cyk, można już nie grać w nic, bo każda gra to syf, albo możesz wówczas poczekać i na wersję PC i aż cena spadnie do 20 zł xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...