Skocz do zawartości

Multimedia

Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

Podfora

  1. Grafika

    Przewodniki, instrukcje i pomoc na temat programów graficznych (Adobe Photoshop itp.)

    19090
    odpowiedzi

9988 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 2366 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1736 wyświetleń
  1. Problem z zrobieniem kopi CD gry.

    • 5 odpowiedzi
    • 4267 wyświetleń
  2. Apple tv koncert

    • 1 odpowiedź
    • 2146 wyświetleń
  3. Playboy w plikach PDF

    • 1 odpowiedź
    • 1916 wyświetleń
  4. PhotoFilmStrip 10500 vs 12700k

    • 12 odpowiedzi
    • 2764 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2292 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5496 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1603 wyświetleń
  5. Problem z OBS - przycięcia.

    • 0 odpowiedzi
    • 1445 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3206 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2725 wyświetleń
  6. Ukrywanie tekstu.

    • 1 odpowiedź
    • 3986 wyświetleń
  7. Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 2603 wyświetleń
  8. Program do AV1 na NVIDIA 4000

    • 16 odpowiedzi
    • 5525 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 5488 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1522 wyświetleń
  9. Handbrake + NVIDIA NVENC

    • 0 odpowiedzi
    • 3099 wyświetleń
  10. H.265 Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 3186 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1972 wyświetleń
  11. Wymazywanie loga z filmu

    • 3 odpowiedzi
    • 3522 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1406 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1361 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1443 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1467 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Przejściowo można, jako obniżenie emisji, ale docelowo do osiągnięcia net zero to już nie. Trzeba będzie wynaleźć jakieś tanie i powszechnie technologie magazynowania albo wychwytu,
    • Karta 3070 8GB nie ma 6GB. Chłodzenie średnie, ale jak zrobisz UV procesora to podejrzewam, że wystarczy do utrzymania przyzwoitych warunków pracy.
    • DG2 to kopia jedynki, w jedynce mam więcej przegrane niż w DG2, i widzę, że to ładniejsza" kopia, plus znerfione kilka elementów z jedynki, ale nie wiem zna stanu gry na premierę, czy np eternal ferrystone było, czy wprowadzili z czasem, jest też normalna jego wersja, w porównaniu do dwójki, w jedynce dawaj nieograniczony teleport do miejsca gdzie odkryliśmy, lub postawiliśmy portal- ten portal w dwójce jest w mikropłatnościach, w jedynce mam w cholerę kamieni teleportacji do przywołania pionków, w dwójce, widzę, że w tym samym czasie co w jedynce zdobywam go dużo wolniej i mniej, ale obstawiam, że podnieśli poziom trudności plus dodali opcję kupienia tego w mikropłatnościach, stąd jest go bardzo mało. Jak się podoba jedynka to i dwójka się spodoba, mi się podoba, jest dużo bardziej urozmaicona, mimo tego cyrku z DLC, ale one nie muszę wpływać na naszą grę, gra jest tak stworzona, jedynce było to samo, tylko jak piszę, pewne elementy są znerfione i ograniczone, zapewne pod próbę wciskania graczowi mikropłatności, zapewne to trafne moje domysły i nie tylko. Gra ma kilka mankamentów, jak prawie w kółko walczymy z tymi samymi, w jedynce to samo, walki, gobliny, bandyci, o cyklop, troll i koniec, czasem harpie, w dwójce to samo, plus kilka nowych zagrożeń, ale w dwójce jestem na początku przygody. Nie wiem co Kiszak opowiada, bo nie chcę sobie spoilerować, ale podglądałem jego wcześniejsze wywody z gry, i cóż ciężko się nie zgodzić z kilkoma rzeczami, ale były one już podawane w temacie.
    • I dobrze bo ER jest świetny.Podziwiam skila i wytrwałość ludzi pokonujących takich bossów bez lvl postaci
    • Nie jestem upośledzony i wiem co miałem na ekranie grając, od 20 do 1 w nocy. Tak wczoraj działało OSD, nie wiem dlaczego, ale działało, nawet wyłączyłem fps z NGE. Także proszę mi nie wmawiać, ze było inaczej. Nie jestem upośledzony i wiem co miałem na ekranie grając, od 20 do 1 w nocy. Tak wczoraj działało OSD, nie wiem dlaczego, ale działało, nawet wyłączyłem fps z NGE. Także proszę mi nie wmawiać, ze było inaczej. Być może u nich coś się zadziało, nie wiem. Dzisiaj już nie działa, czyli mogli naprawić. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...