Skocz do zawartości

Multimedia

Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

Podfora

  1. Grafika

    Przewodniki, instrukcje i pomoc na temat programów graficznych (Adobe Photoshop itp.)

    19090
    odpowiedzi

9991 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 549 wyświetleń
  1. Nagrywanie dźwięku w Windows 10

    • 0 odpowiedzi
    • 394 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 608 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2975 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2232 wyświetleń
  2. Problem z zrobieniem kopi CD gry.

    • 5 odpowiedzi
    • 4871 wyświetleń
  3. Apple tv koncert

    • 1 odpowiedź
    • 2911 wyświetleń
  4. Playboy w plikach PDF

    • 1 odpowiedź
    • 2416 wyświetleń
  5. PhotoFilmStrip 10500 vs 12700k

    • 12 odpowiedzi
    • 3012 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2334 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5719 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1652 wyświetleń
  6. Problem z OBS - przycięcia.

    • 0 odpowiedzi
    • 1485 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3262 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2765 wyświetleń
  7. Ukrywanie tekstu.

    • 1 odpowiedź
    • 4230 wyświetleń
  8. Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 2847 wyświetleń
  9. Program do AV1 na NVIDIA 4000

    • 16 odpowiedzi
    • 5781 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 5710 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1563 wyświetleń
  10. Handbrake + NVIDIA NVENC

    • 0 odpowiedzi
    • 3347 wyświetleń
  11. H.265 Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 3435 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2010 wyświetleń
  12. Wymazywanie loga z filmu

    • 3 odpowiedzi
    • 3768 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1447 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, rozumiem. Ja jestem ciepłolubny, a wiatraczki mi nie przeszkadzają. UV jedynie robiłem na 3090 ale nie z powodu głośności tylko tego że na stock się odbijała od 350W power limitu praktycznie non stop. Ale z 4000 tego problemu nie ma, to jedynie częstotliwość podniosłem i tyle
    • @aureumchaos Tego to raczej nikt nie wie. Jeden w rok zrobi 500 godzin, inny 5 tysięcy. Dziwne te rozkminy. Nawet jak Ci zleci jasność to ta najwyższa przecież, więc jak po roku z 1080 zrobi się 1020 nit to raczej niewiele Ci to zmieni w życiu. 
    • Żadne legendy bo widać to doskonale z daleka. Na reddicie jest cała gównoburza z tego powodu. Po prostu jedni są na to bardzo wyczuleni a drudzy tego nie widzą lub im to nie przeszkadza. W większości recenzji ten monitor jest odradzany do pracy biurowej właśnie z tego powodu. W panelach 2 i 3 generacji trochę to poprawili, dodatkowo jest większa rozdzielczość więc lepiej maskuje ten problem.
    • Dzięki panowie. Myślę że to może być kilka problemów - na pewno tarcza jest zwichrowana, bo widzę to zwichrowanie. Ale też może i tłoczki nie odskakują prawidłowo - udało mi się w pewnym momencie zrobić, żeby było dobrze, tylko po to, żeby po iluś tam testach (domowych) znowu zaczęło ocierać. Spróbuję może nieco kontrowersyjnej metody znalezionej na internetach - po wyjęciu klocków z zacisku, jakoby trzeba precyzyjnie naciskać klamkę i obserwować tłoczki, wciskając je z powrotem jakimś delikatnym, płaskim narzędziem. To jakoby może pomóc w "rozruszaniu" ich uszczelek. Jakoby ludzie też oliwią te tłoczki, oczywiście ze zdjętymi klockami i potem odtłuszczają na nowo wszystko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...