Skocz do zawartości

Multimedia

Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

Podfora

  1. Grafika

    Przewodniki, instrukcje i pomoc na temat programów graficznych (Adobe Photoshop itp.)

    19090
    odpowiedzi

9991 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 345 wyświetleń
  1. Nagrywanie dźwięku w Windows 10

    • 0 odpowiedzi
    • 305 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 513 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2879 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2139 wyświetleń
  2. Problem z zrobieniem kopi CD gry.

    • 5 odpowiedzi
    • 4775 wyświetleń
  3. Apple tv koncert

    • 1 odpowiedź
    • 2790 wyświetleń
  4. Playboy w plikach PDF

    • 1 odpowiedź
    • 2395 wyświetleń
  5. PhotoFilmStrip 10500 vs 12700k

    • 12 odpowiedzi
    • 2991 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2324 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5692 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1641 wyświetleń
  6. Problem z OBS - przycięcia.

    • 0 odpowiedzi
    • 1476 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3252 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2755 wyświetleń
  7. Ukrywanie tekstu.

    • 1 odpowiedź
    • 4212 wyświetleń
  8. Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 2829 wyświetleń
  9. Program do AV1 na NVIDIA 4000

    • 16 odpowiedzi
    • 5762 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 5692 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1552 wyświetleń
  10. Handbrake + NVIDIA NVENC

    • 0 odpowiedzi
    • 3329 wyświetleń
  11. H.265 Adobe Premiere Elements

    • 0 odpowiedzi
    • 3417 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2002 wyświetleń
  12. Wymazywanie loga z filmu

    • 3 odpowiedzi
    • 3749 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1439 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zrób sobie pendriva z Ventoy, wrzuć na niego kilka dystrybucji i testuj, testuj.. Ostatnio trafiłem na świetnie wyglądające distro na Debianie o nazwie Lilidog Linux, polecam przetestować.
    • Tak jak mówisz, dlatego po półrocznych bojach z serwisem LG skontaktował się ze mną sam szef serwisu centralnego LG Polska i przeprosił za sytuację oraz ogarnął mi nowy TV. Ale masz rację, nie wiem nic o walce :p Idź lepiej wyczyść dokładnie monitor, co by wstydu nie było jak teściowa wpadnie, że znowu dałeś sobie lipę wcisnąć 
    • No byłoby na wszystkich forach i co? Ile to przypadków było na reddicie o tym, że te monitory przychodzą właśnie tak uwalone przez folie bąbelkową i co? Odpowiem I gówno. Wydajesz się mieć strasznie wysokie mniemanie o sobie, a wychodzi na to, że nie przerobiłeś batalii  z serwisami/supportami bo gadasz nieco jak moja teściowa co to pojecia nie ma o niczym ale lubi dołożyć swoje 3 grosze. Bo taki typ z Indii sie przejmuje, jakimś Wojtasem co w Polsce napisał na Pclabie o tym że ma uwalony klejem monitor? Tak na nastepny dzień miałbyś UPS pod domem z nówka prosto z fabryki     @Necronom i byś nic nie ugrał, trafisz na pajeeta lub innego amrdeep'a i sobie możesz walić głową w ścianę. Chciałem sprawdzić czy to zejdzie a tutaj jestem traktowany jakbym jakąś zbrodnie popełnił. 
    • @MaxaM Liczę na to, że tak właśnie jest. Uważam jednocześnie, że nie należy siedzieć cicho i liczyć na to, że wszystko będzie tak jak teoretycznie powinno to wyglądać. Z wypowiedzianych deklaracji i obietnic nie aż tak łatwo się wycofać, należny je prowokować i pilnować aby nikomu się w razie czego nie zapomniało na zasadzie "co? Obiecaliśmy wam kiedyś coś, ale to było dawno i już nieprawda". Właśnie, choćby niewielki front, aby tylko nas związać. Oni nawet nie będą musieli jakoś specjalnie napierać. Przecież my jako sojusz obronny nie będziemy kontratakować na ich pozycje za granicą. Wystarczy że będziemy warować przy granicy z obawy przed atakiem. Tymczasem oni główną operację będą prowadzić tam gdzie będą chcieli.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...