Skocz do zawartości

Pozostałe komponenty i peryferia

Dyskusje o komponentach i peryferiach, które nie mają swojego działu

20213 tematów w tym forum

    • 15 odpowiedzi
    • 20782 wyświetleń
  1. Problem przy odpalaniu PC

    • 3 odpowiedzi
    • 1990 wyświetleń
  2. Fotel ~2500zł

    • 12 odpowiedzi
    • 1850 wyświetleń
  3. Przewód zasilający do PC

    • 1 odpowiedź
    • 461 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1062 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1012 wyświetleń
  4. Tydzień akcesoriów

    • 0 odpowiedzi
    • 927 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1150 wyświetleń
  5. Oświetlenie biurka

    • 7 odpowiedzi
    • 2760 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1391 wyświetleń
  6. Hdmi switch/splitter 1->3

    • 0 odpowiedzi
    • 1326 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1618 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1436 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1451 wyświetleń
  7. Nowa klawiatura i problem z bootowaniem

    • 0 odpowiedzi
    • 1623 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1586 wyświetleń
  8. Zasilacz UPS / bateria

    • 5 odpowiedzi
    • 1931 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1938 wyświetleń
  9. Tania drukarka

    • 2 odpowiedzi
    • 1865 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1969 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 4865 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1896 wyświetleń
  10. Miganie ekranu w trakcie oglądania youtube

    • 2 odpowiedzi
    • 2341 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1943 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1947 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FF moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gra na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie. Pod 1080p to nie trzeba nie wiadomo czego, jakiś RTX 4060 / RX 6700 XT, to już będzie spoko.
    • @Kelam panoszą się bo mogą , mają wszystkie karty w ręku i jeszcze jakby wydarzyło się coś nieoczekiwanego to zawsze mogę się ewakuować do Rzeczpospolitej przyjaciół Polin
    • Żelazny elektorat wyginie śmiercią naturalną za 30 lat. Z drugiej strony np. taki żelazny elektorat lewicy 7% jest chyba gorszy, bo mamy do porównania ludzi po praniu mózgu vs ludzi chorych psychicznie. Więc się boje co będzie za te 30 lat. Jednak mam nadzieje, że świat się obudzi. Dla mnie wyznacznikiem zawsze jest USA - co się wydarzy w Europie / w Polsce kilka lat później. Tam mamy jasny podział na stany komunistyczne z mega podatkami, przestępczością i najgorszym możliwym rodzajem lewactwa. Jednocześnie mamy tam drugą stronę medalu, gdzie są stany, które budzą się z tego obłędu i zaprowadzają porządek (np. protest pseudo ekologów blokujących ulicę = 10 min i zgarnięcie siłą do aresztu, likwidacja przywilejów lgbt itd, ograniczenie emigracji). W Europie też będzie mieć państwa-getta gdzie będzie rządzić lewactwo, państwa islamskie i państwa, które będą próbowały wrócić do normalności (o ile to będzie jeszcze możliwe) A dla mnie to powrót do PRL - monopolu jedynej słusznej władzy i kompletnej stagnacji aby niedopuścić świeżej krwi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...