Skocz do zawartości

Sprzedam


Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

146986 tematów w tym forum

    • 1220 odpowiedzi
    • 415756 wyświetleń
    • 122 odpowiedzi
    • 168751 wyświetleń
    • 51 odpowiedzi
    • 142336 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 166691 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 50395 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 7760 wyświetleń
  1. komp na części

    • 1 odpowiedź
    • 898 wyświetleń
  2. Książka Certyfikowany tester ISTQB

    • 0 odpowiedzi
    • 43 wyświetleń
  3. Klucze do gier na steam

    • 0 odpowiedzi
    • 117 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 87 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1260 wyświetleń
  4. Combo barrow

    • 1 odpowiedź
    • 723 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 5501 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1239 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1560 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 247 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 221 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 233 wyświetleń
  5. 4090 FE

    • 0 odpowiedzi
    • 327 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 292 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 15794 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 251 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 258 wyświetleń
  6. Dell 5401 + ładowarka + torba

    • 0 odpowiedzi
    • 314 wyświetleń
  7. Obudowa CoolerMaster HAF XB

    • 0 odpowiedzi
    • 384 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pytasz czy informujesz? Maksymalne odświeżanie jakie można ustawić zależy tutaj przede wszystkim od tego, jakie złącza video ma płyta główna. 
    • Sprawną kartę graficzną  chętnie kupię. minimum RX 6600
    • Czyżby zainteresowanie Dogma nie wytrzymało nawet tygodnia ? Dla porównania
    • Ja właśnie też ukończyłem Edwardem. Fajnie się grało, ale jak przejście Emily jest praktycznie takie samo, to myślę że nie ma sensu drugi raz   Chociaż może wrócę do gry, bo podobno są cztery różne zakończenia   Póki co, trzeba się zabrać za nowy Horizon    
    • Chwalę ogólny poboczny content tej gry, nie tego konkretnego questa, w tym konkretnym zaznaczam, że to tylko jego pierwsza część, że nie jest aż tak zły jak niektórzy mogą opisywać i że to jedyny taki quest w grze, a Ty już "ej chłopaki to co, faktycznie nie takie dobre, nie?", "ej ale chłopaki powiedzcie, że jednak gra nie jest taka dobra, bo ma jednego gorszego questa", "e chłopaki to jednak poboczny content do dupy, co?" xD Grałem, więc się wypowiadam, chyba tego właśnie chcesz, czy nie? Czy do wiadomości przyjmujesz tylko te negatywne opinie, żeby... nie wiem właśnie co? Usprawiedliwić sobie czekanie na wersję PC? Jeśli tak, to już na YT prawdopodobnie możesz znaleźć z 10 filmów o tym jaka to jest najgorsza gra jaka kiedykolwiek powstała i każdy jeden jej element ssie, często od osób, które zbierają z jakiegoś Reddita same negatywy, przy czym sami nie grali, także jak za mało Ci nastawiania się negatywnie, to polecam wpisać coś w stylu "FF rebirth is trash" - działa z każdą jedną nową grą, nieważne jak dobrą - ważne, żeby była w miarę głośna, i cyk, można już nie grać w nic, bo każda gra to syf, albo możesz wówczas poczekać i na wersję PC i aż cena spadnie do 20 zł xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...