Skocz do zawartości

Sprzedam


Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

147033 tematów w tym forum

    • 1220 odpowiedzi
    • 430859 wyświetleń
    • 122 odpowiedzi
    • 172239 wyświetleń
    • 51 odpowiedzi
    • 143922 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 167136 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 50805 wyświetleń
  1. MSI VIGOR GK71 SONIC BLUE US

    • 0 odpowiedzi
    • 13 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 268 wyświetleń
  2. DAC FiiO K5 Pro

    • 0 odpowiedzi
    • 18 wyświetleń
  3. Huawei P30 Pro 6/128GB

    • 1 odpowiedź
    • 191 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1675 wyświetleń
  4. Rtx 3060 inno3d x2 OC

    • 0 odpowiedzi
    • 66 wyświetleń
  5. Czyszczenie magazynu

    • 0 odpowiedzi
    • 112 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1945 wyświetleń
  6. Czyszczenie magazynu cz.1

    • 0 odpowiedzi
    • 147 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 113 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1052 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 149 wyświetleń
  7. Alienware 3423DW monitor oled

    • 2 odpowiedzi
    • 237 wyświetleń
  8. PC - i5 8gen m.2 grafika 4GB

    • 0 odpowiedzi
    • 179 wyświetleń
  9. Klawiatura Wooting 2HE, słuchawki HyperX Cloud Alpha

    • 0 odpowiedzi
    • 128 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1103 wyświetleń
  10. Dyski WD Seagate 1 2

    • 25 odpowiedzi
    • 8262 wyświetleń
  11. Sprzedane

    • 0 odpowiedzi
    • 210 wyświetleń
  12. Chłodzenie Deepcool ASSASSIN III

    • 0 odpowiedzi
    • 163 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 205 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Titan to nie to samo co x90  90 nie mają odblokowanej wydajności a aplikacjach Pro jak Titany.
    • Co do Maca to się zastanawiałem, ale nigdy nie korzystałem z systemów Apple, a jestem dosyć konserwatywny w tych względach i mogę się nie przekonać  żona ma iphona i mnie nie przekonuje, wole swojego starego Szajsunga. Co do ASUSa to domyślam się że laptop będzie targetowany na gaming, nie ma chyba za bardzo czegoś takiego jak "laptop do programowania", dałem taki tytuł żeby zaznaczyć główne użycie sprzętu i to że dla mnie ekran nie ma zupełnie znaczenia, a grafika powiedziałbym - półtorarzędne. Zresztą współcześnie "gamingowy" oznacza chyba bardziej "wszechstronny" - przynajmniej tak mi się wydaje. Co do 2 slotów, to 32GB byłoby OK jakby było na jedej kości i mógłbym ad hoc dołożyć drugą, tutaj musiałbym wyjąć dwie i dokupić całe ew. 64GB (teraz pracuję na 32GB, niby nie czuję potrzeby więcej, ale też aktualnie pracuję na stosunkowo małym projekcie i ostatnio praktycznie nie korzystam z wirtualizacji). Druga sprawa, nie wiem jak to wypośrodkować, bo nie mam doświadczenia z takimi maszynami i nie wiem, czy lepiej mieć Intela któy obsłuży ponad 64GB RAM, czy mocniejszy procesor AMD który ma ograniczenie do 64. Na dzisiaj, wydaje mi się że 64 będzie ekstremalnie na górkę i to na lata. Zapomniałem dodać, że będzie używany do hobbistycznego obrabiania zdjęć (nadal ekran tutaj nic nie zmienia, bo jest zewnętrzny, ale domyślam się że to ma wpływ na grafikę)
    • 1 okruch za zbroję. Normalne bo to jest gratis do dodatku. To samo było na ps5
    • Zerknij na pure rock 2 fx, ładnie wykonany, są świecidełka, dobry wentylator, omija wszystkie sloty pamięci.
    • To nie najlepsza wiadomość dla tych, którzy chcieliby spierdzielać z Polski przed wojna a są w wieku poborowym. Jestem pewien, że nasz kochany rząd też nas będzie ścigać po świecie xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...