Skocz do zawartości

Sprzedam


Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

147031 tematów w tym forum

    • 1220 odpowiedzi
    • 430451 wyświetleń
    • 122 odpowiedzi
    • 172205 wyświetleń
    • 51 odpowiedzi
    • 143895 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 167121 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 50794 wyświetleń
  1. Huawei P30 Pro 6/128GB

    • 1 odpowiedź
    • 154 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1647 wyświetleń
  2. Rtx 3060 inno3d x2 OC

    • 0 odpowiedzi
    • 33 wyświetleń
  3. Czyszczenie magazynu

    • 0 odpowiedzi
    • 84 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1920 wyświetleń
  4. Czyszczenie magazynu cz.1

    • 0 odpowiedzi
    • 114 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 92 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1028 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 129 wyświetleń
  5. Alienware 3423DW monitor oled

    • 2 odpowiedzi
    • 213 wyświetleń
  6. PC - i5 8gen m.2 grafika 4GB

    • 0 odpowiedzi
    • 154 wyświetleń
  7. Klawiatura Wooting 2HE, słuchawki HyperX Cloud Alpha

    • 0 odpowiedzi
    • 111 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1086 wyświetleń
  8. Dyski WD Seagate 1 2

    • 25 odpowiedzi
    • 8228 wyświetleń
  9. Sprzedane

    • 0 odpowiedzi
    • 187 wyświetleń
  10. Chłodzenie Deepcool ASSASSIN III

    • 0 odpowiedzi
    • 147 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 180 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1803 wyświetleń
  11. ASUS GeForce RTX 3070 TUF 8GB

    • 0 odpowiedzi
    • 195 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 136 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Że specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje.
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
    • A kij prawda. W kwietniu normalne jest że w ciągu dnia masz 20+ a w nocy przymrozek, nie raz mi kwiaty w sadzie zmarzły, nie raz w maju ziemniaki obmarzly. Dziadek mi wspominał, jednego roku przymrozek w czerwcu był. Taki mamy klimat i jednego roku jest susza i upały w kwietniu a innego roku zimno. Szybkie zmiany temperatury to normalka w naszej strefie, wszystko zależy skąd zawieje.  Jedno jest pewne, za 3 dni w TVNie wjedzie globalne ocieplenie na pełnej i winne będą znowu samochody...   
    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...