Skocz do zawartości
azgan

NVIDIA GeForce GTX 10x0, 1070, 1080 - Pascal

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gosu pewnie siedzi i próbuje Cie pobić :E

 

Nie no graty !

 

 

 

Tak z Ciekawości co to za wyświetlacz, bo wygląda na jakiś DIY ;)

 

przy tym procku dlugo sie pewnie nie utrzyma :(

 

Masz w razie czego 5960X, IPC niższe, ale rdzyni wincyj :E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna karta, do FullHD idealna, w tej cenie co Inno3d, to grzech nie kupić ;).

 

Niestety Agito już podniosło cenę :(

EDIT: poprawka: znów tych kart nie ma, już poszły.

No nic, polecę i za 1269zł.

 

Gosu pewnie siedzi i próbuje Cie pobić :E

 

Nie no graty !

 

A tak w ogóle to jakim cudem gostek z 980Ti osiągnął lepszy wynik niż Gosu na Titanie P? :o

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Agito już podniosło cenę :(

EDIT: poprawka: znów tych kart nie ma, już poszły.

No nic, polecę i za 1269zł.

 

 

 

A tak w ogóle to jakim cudem gostek z 980Ti osiągnął lepszy wynik niż Gosu na Titanie P? :o

 

Bo 980Ti leciało 1.9 GHz na Azocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z Ciekawości co to za wyświetlacz, bo wygląda na jakiś DIY ;)

nawet nie mam pojęcia taki dostałem kiedyś celem sprawdzenia użyteczności , z danych to wszystko leci po USB na prostym skrypcie , po kilku tygodniach staje się nudny bo komu to potrzebne ;)brak entuzjazmu i prace zostały zawieszone , a można było wrzucić na OSD każda Thermal Diode i każdy HW bez różnicy czy to aida czy HW czy jakikolwiek inny soft nawet od Logitech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem, że to za dwie sztuki :E. Ale w Polsce i pewnie nie tylko może być czasowy problem z dostępnością tych kart więc kto wie może jakiś szaleniec się trafi.

Czyli albo Gosu nie podeszły nowe Titanki, albo chce dorobić na nowe waciki :D.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się tak nabijacie, cena normalna jak za dwie sztuki Titan X.

Tylko te foty robione kartoflem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie mam pojęcia taki dostałem kiedyś celem sprawdzenia użyteczności , z danych to wszystko leci po USB na prostym skrypcie , po kilku tygodniach staje się nudny bo komu to potrzebne ;)brak entuzjazmu i prace zostały zawieszone , a można było wrzucić na OSD każda Thermal Diode i każdy HW bez różnicy czy to aida czy HW czy jakikolwiek inny soft nawet od Logitech ;)

No właśnie użyteczność całkiem spora, ze względu na to że można sobie wyświetlać dane sensorów bez ingerencji w grę. Powinno to być też całkiem tanie, tam żadnego procesora nie ma (urządzenie przyjmuje tylko dane od USB i je wyświetla), praktycznie tylko sam nieduży wyświetlacz (który może nawet być czarno-biały), więc powinno kosztować mniej od najtańszego telefonu komórkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko, jak sprawdzić teperature kości pamięci na karcie graficznej ?

Bo wydaje mi się że moje samsungi się przegrzewają.

Edytowane przez Zielony21122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się tak nabijacie, cena normalna jak za dwie sztuki Titan X.

Tylko te foty robione kartoflem...

Normalna cena za Titan X Pascal to 1099£ czyli przy obecnym kursie 5500 PLN. Wystarczy poczekać do końca miesiąca żeby kurs spadł jeszcze bardziej. Dostępność jest, wysyłka w ciągu max 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Masz w razie czego 5960X, IPC niższe, ale rdzyni wincyj :E

Lub

tego 6800k znalesc stabilne ustawienia na 4.6, z temp nie mam problemu tak 65C,

No i nie znalazlem jeszcze ile pamieci vram ida na max- narazie zabawy wystarczy trzeba cos pograc.

Edytowane przez HARDCORE PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja u TylkoNiehttp://allegro.pl/2x-nvidia-titan-x-pascal-mostek-sli-hb-i6403243765.html :hahaha:

 

Długo się nimi nacieszył :E

 

nawet nie mam pojęcia taki dostałem kiedyś celem sprawdzenia użyteczności , z danych to wszystko leci po USB na prostym skrypcie , po kilku tygodniach staje się nudny bo komu to potrzebne ;)brak entuzjazmu i prace zostały zawieszone , a można było wrzucić na OSD każda Thermal Diode i każdy HW bez różnicy czy to aida czy HW czy jakikolwiek inny soft nawet od Logitech ;)

No to raczej, ktoś zrobił takie coś, a szkoda że nie ma w sklepach, chętnie bym taki LCD z dobrym otwartym softem nabył obecnie klawiatura logitecha z wyświetlaczem i tym sposobem na mechanika zmienić nie mogę bo wyświetlacz jest dla mnie bardzo ważny ehh, trzeba by pokombinować i jakiegoś cudaka skleić :cool:

 

Lub tego 6800k znalesc stabilne ustawienia na 4.6, z temp nie mam problemu tak 65C, No i nie znalazlem jeszcze ile pamieci vram ida na max- narazie zabawy wystarczy trzeba cos pograc.

 

Myślę że 5960X zrobi lepszy szum w 3DMarku, program ten lubi rdzynie i zegarek na nich, ale fakt na 6950X dużo lepiej byś odjechał, a K|NGP|N już pewnie zaciera rączki :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nvflash już rozgryziony od dłuższego czasu.

Można prawie dowolnie flashować różne biosy niestety innych nie ma bo brak edytora.

Nic nie zostało rozgryzione, póki definitywnie nie usuniesz sprawdzania czy dany bios posiada certyfikat to nie wgrasz zmodyfikowanego biosu. Od pascala nvflash mocno się zmienił i jest tylko jeden plik wykonawczy dla każdego systemu, joe dirt znalazł dobrą wartość by wyłączyć certyfikowanie tylko nadal wywala błąd od certyfikatu. Podpisane biosy weszły wraz z maxwellem.

 

Pytanie brzmi: dlaczego go nie ma? Gdzie tkwi problem? Na overclockersach piszą, że coś jest zakodowane, ale co dokładnie, nikt nie pisze.

Jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fakt na 6950X dużo lepiej byś odjechał, a K|NGP|N już pewnie zaciera rączki :thumbup:

to nie procek do gierek no i troche rozsadku mam :D do sli podobnie podchodze - nie wszedzie dziala wiec ogolnie tez sie nie oplaca -

6950X to szczegolny przypadek- do gier nie wiem jakikolwiek ma to sens jeszcze bardziej chyba do tylu niz 5960X, a jak ktos mowi ze to do pracy itp to tez troche kicha - ja bym mial dwa kompy po co mial bym zawalac kompa duperelkami, grami , i do tego na necie siedziec cos zlapac

Edytowane przez HARDCORE PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie do gierek to wiadomo, ale wcześniej tak przy atakowałeś tym 5960X że bylem pewien że następny będzie 6950X / 6900X + właśnie TXP, sam z SLI uciekłem już dawno temu i na dzień dzisiejszy nie widzę powodu aby wracać do tego.

 

Pamiętam jeszcze Twój stream z premiery GTA V PC i te ludki którym gały wypadały na widok 5960X + TX :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to jest plan na skylake-e - brakuje mi pewnych rzeczy (ktorych brodwell-e nie dodal)wiec niepakowalem sie 6950x bo jest to juz koniec generacji.

Edytowane przez HARDCORE PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie użyteczność całkiem spora, ze względu na to że można sobie wyświetlać dane sensorów bez ingerencji w grę. Powinno to być też całkiem tanie, tam żadnego procesora nie ma (urządzenie przyjmuje tylko dane od USB i je wyświetla), praktycznie tylko sam nieduży wyświetlacz (który może nawet być czarno-biały), więc powinno kosztować mniej od najtańszego telefonu komórkowego.

nie tak do końca , mimo prostego wykonania to nie jest tak łatwo to wdrożyć do obiegu , kiedyś fascynowały mnie takie gadżety i wszystko co nie było na stale połączone kablem budziło moja ciekawość ;)a w erze SF

takie proste LCD nie ma racji bytu

 

 

 

No to raczej, ktoś zrobił takie coś, a szkoda że nie ma w sklepach, chętnie bym taki LCD z dobrym otwartym softem nabył obecnie klawiatura logitecha z wyświetlaczem i tym sposobem na mechanika zmienić nie mogę bo wyświetlacz jest dla mnie bardzo ważny ehh, trzeba by pokombinować i jakiegoś cudaka skleić :cool:

dokładnie nawet nie możesz sobie wyobrazić ile takich MadeInT gadżetów nie ujrzało światła dziennego a wielkie korporacje mogą sobie pozwolić na to i tamto , kwestia tylko czy księgowy zatwierdzi ;),do tego lcd można było użyć większość Lini pisanych na Logitecha lub tez kompletnie samemu posklejać softa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało. Gosu robi testy nowego Titana. Więcej info w wiadomym miejscu. Na razie wrzucił fps 1440p z bardzo wymagającego miejsca.

 

SLI z TX M OC

min 86

max 95

avg 90

 

 

Single TX P OC

min 75

max 89

avg 83

 

Może się nie obrazi, że udostępniam tu jego twórczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się nimi nacieszył :E

 

 

 

W sumie mu się nie dziwię, jednak płacić tyle kasy i dostać kartę z zablokowanymi jednostkami to dla takiego entuzjasty cios poniżej pasa, do tego ta niepewność czy 1080 Ti nie będzie w pełni odblokowana i wyjdzie jeszcze jeden Titan, czyli powtórka z Keplera. Do tego dochodzi słabe chłodzenie, thermal throttling i świadomość, że gra się na niepełnym gwizdku, pozostaje zrobić WC. Takie osoby spędzają więcej czasu w benchmarkach niż grach, które też służą im głównie do testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O POMOC W DWÓCH ZASADNICZYCH KWESTIACH:

 

1) Czy opłaca się dopłacać do 1070 GTX, jeżeli mam zamiar grać na BenQ XL2411z, czy nie wystarczy do tej rozdzielczości 1060 GTX? Należy mieć na względzie, iż zamierzam cieszyć się kartą co najmniej 3-4 lata. Mam wrażenie, że 1070 GTX jest wręcz wskazana w przypadku < 1440p, a jak to jest w przypadku 1080p?

 

2) Jeżeli wybór padnie na 1070 GTX, wówczas wybór jest prosty 6600K, niemniej jednak jeżeli będzie to 1060 GTX to czy warto inwestować w procesor 6600K czy wystarczy i5-6500? Brat ma zamiar grać w CS:GO, ale ja oczywiście będę męczyć GTA:V, Wiedźmina i inne nowe produkcje. Czy z tymi tytułami poradzi sobie spokojnie 6500 czy będzie w związku z tym wąskim gardłem.. Nie chcę zapłacić mniej, aby potem płakać, że poskąpiłem trochę złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na teraz wystarczy niekręcone i5 i 1060.

a przyszłość? kto to wie? procesor jak procesor, zależy od rozdzielczości, a karta? nie wiemy co przyniesie DX12 i Volta. masz kasę, możesz kupić 1070, czysta moc zawsze się przyda, ale jeśli chodzi o "dokładanie" - ja bym chyba nie dokładał.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania powyżej 100 kl./s trzeba mieć szybki procesor, przy czym podkręcony i5-6400 (non-k oc) też by dał radę. Co do karty to 1060 da radę na wysokich, do bardzo wysokich i ultra potrzeba już 1070 jeśli mówimy o graniu powyżej 60 kl./s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w polskie cenniki na cenowarce aktualnie najbardziej opłacalną do kupienia kartą graficzną biorąc pod uwagę stosunek ceny do wydajności i kulturę pracy jest.... Gainward GTX 1070 Phoenix Golden Sample.

 

Po przeanalizowaniu oferty właśnie taką kartę wybrałem i zamówiłem. Alternatywą jest Palit GTX 1070 Super JetStream.

 

Za Gainwardem/Palitem przemawia najlepszy stosunek fps/zł oraz wydajny i cichy system chłodzenia - tak wynika z recenzji w sieci. Dostajemy 1632Mhz w standardzie – a w załączonym zestawieniu GTX1070 jest taktowany standardowo 1506Mhz, czyli 8% wolniej, co dodatkowo przemawia na korzyć GS.

 

Jak dojdzie i protestuję - podzielę się spostrzeżeniami.

 

Edit wyniki FPS w Wieśku

post-55590-147073370108_thumb.png

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na teraz wystarczy niekręcone i5 i 1060.

a przyszłość? kto to wie? procesor jak procesor, zależy od rozdzielczości, a karta? nie wiemy co przyniesie DX12 i Volta. masz kasę, możesz kupić 1070, czysta moc zawsze się przyda, ale jeśli chodzi o "dokładanie" - ja bym chyba nie dokładał.

 

pozostaje pytanie ile stracę wybierając i5-6500 z 1060 GTX w stosunku do i5-6600K z 1060 GTX?

 

nie zagram w GTA V na ultra w 1080p na 1060 GTX w ~ 60 fps?

Edytowane przez vannityy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...