Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki! Jazda do sklepu z gazetami Intermoto (znajdziecie w centrach handlowych czy na dworcu PKP).

 

Już jest do kupienia najnowszy numer Kino Domowe z filmem Ghost in the shell!! Cena: 19,9zł. Już mam go w plecaku! :D

 

A w Empiku za 29,9zł do kupienia świetny Metropolis. Pozycja obowiązkowa! Edycja dwupłytowa!!! Pierwsze dvd to film, a na drugiej dodatki m.in. komiks! Kupię również i ten film!! :D

 

Howgh! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. W Empiku dali dópy. U mnie przynajmniej w jednym Empiku (na Wojska Polskiego w Sz-nie) nie ma listopadowego numeru Kino Domowe a zalegają październikowe numery. Dziwota, przecież dziś premiera :)

 

PS.2 Poprawka w poprzednik poście - nie Intertoto lecz Inmedio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupiłeś te z Ghost in the shell

Ciekawe co będzie w tym odcinku Bleach ściągam już DB

Kupiłem w Inmedio w CH. Kupiec na ul. Krzywoustego. Mają jeszcze chyba 3 sztuki (na wystawie, nie wiem ile w zapasie).

 

A dziś wieczorem ściągnę DB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem w Inmedio w CH. Kupiec na ul. Krzywoustego. Mają jeszcze chyba 3 sztuki (na wystawie, nie wiem ile w zapasie).

 

A dziś wieczorem ściągnę DB :D

Ch kupiec po której to stronie jest po tej co kino? i czy bliżej bramy portowej czy od drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ch kupiec po której to stronie jest po tej co kino? i czy bliżej bramy portowej czy od drugiej strony.

To jest dokładnie pod kinem Helios, gdzieś po środku między Bramą Portową a pl. Kościuszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost jest rewelka.Co do Metropolis jesteście pewni ze wyszło w empiku bo u mnie nie ma :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ja bede w sobote w Lublinie, to zakupie gitsa ;]

Metropolis ktos juz widzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie mam kasy na takie cos :P i nie jestem pewien czy na moim zadupiu na PKP bedzie a o empiku to nawet nie mowcie bo najblizszy mam w szeczcinie a sam nie pojade bo sie boje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się jutro porozglądam za GITS'em :-)

 

a przedchwilą skończyłem Bleach'a 57... no no no :D wymiata ;-) już wsio wiadomo między Yourichi i Soi-Fon :-) a Byakuya i Ichigo.....mmmmm..... sam miód :D a następny odcinek to dopiero będzie wypaśny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm nie mam kasy na takie cos i nie jestem pewien czy na moim zadupiu na PKP bedzie a o empiku to nawet nie mowcie bo najblizszy mam w szeczcinie a sam nie pojade bo sie boje

A skąd jesteś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ghost jest rewelka.Co do Metropolis jesteście pewni ze wyszło w empiku bo u mnie nie ma :o

Jestem pewien w 100% bo sam go widziałem i macałem to pudło. Cholera, muszę jutro go kupić bo może już nie być :)

 

30zł za dwupłytowy Metropolis... To nie chodzi piechotą! :D

 

Za godzinę obejrzę Bleach 57 :) Bankai Ichigo tuż tuż!! Chłopaki... Będzie wypas przez następne dwa odcinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, mozliwe ze sie znowu na jakas inna wlake przerzuca nie konczac tej. Kto wie co to bedzie :) A jesli chodzi o GITS'a to jak znajde troche kaski to kupie :)

 

pozdro,

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś ??

 

 

Z zadupia ktore nazywa sie stargard w ktorym jedynym kontaktem z mangami jest ksiegarnia w ktorej rzadko co jest cos fajnego a jakraz zamowilem to odwiedzalem ja co 3 dni przez 2 tyg (wtedy zamawialem kilka tomow naruto) i dupa tylko jeden dostalem to sie wkurzylem i zamowilem przez neta i mialem po 3 dniach a takto robia (koncza) u nas centrum handlowe i mial byc empik ale dupa bo pocwiergali im taka cene za m2 w stanie surowym ze zrobili w gorzowie empik.

ale to miasto to lol jedyne co fajne to Tesco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety w Empiku w Gliwicach nie było... w sobotę się wybiorę na "wycieczkę" do Empiku w Chorzowie i Katowicach :-) jak nie znajde to ktoś z was mi to kupi i przyśle :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety w Empiku w Gliwicach nie było... w sobotę się wybiorę na "wycieczkę" do Empiku w Chorzowie i Katowicach :-) jak nie znajde to ktoś z was mi to kupi i przyśle :szczerbaty:

Ta juz to widze:P Bedzie jeden egzemplarz, ktory na pewno Tobie wysle :E

 

A i ukazal sie nowy odcinek Naruto, az boje sie ogladac :/

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghst In the Sheell mam już, ale Metropolis znalazłem tylko wersje z jedna płytą i do tego za 50zł więc nie brałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta juz to widze:P Bedzie jeden egzemplarz, ktory na pewno Tobie wysle :E

 

A i ukazal sie nowy odcinek Naruto, az boje sie ogladac :/

 

pozdro.

mR.Sepi

 

no ja mówie jak będzie więcej niż 1 :P ale nawet jeżeli będzie jedyny to mi wyślesz :szczerbaty: i command u :P

 

ta, rano mi się ściągnął... ale jakoś mi się nie spieszy z jego oglądaniem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ghst In the Sheell mam już, ale Metropolis znalazłem tylko wersje z jedna płytą i do tego za 50zł więc nie brałem.

Dziwne. Widać, Empik Empikowi nierówny. U mnie tak samo. W jednym (w CH. Galaxy) wogóle nie było Metropolisa. W drugim (Galeria Centrum) nie patrzyłem, na szczęście był jeszcze w trzecim, na rogu Krzywoustego i Wojska Polskiego :)

 

Tak więc w ciągu dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch anime za 50zł :D

GITS wygląda i ogląda się rewelacyjne. Obejrzałem kawałek. Metropolisu jeszcze nie oglądałem - zajety telewizor z dvd hehe.

 

Nie warto brać Metropolisa w edycji 1dvd w takiej cenie! Trzeba być czujnym i szukać na połkach "Ale okazja" w Empikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne. Widać, Empik Empikowi nierówny. U mnie tak samo. W jednym (w CH. Galaxy) wogóle nie było Metropolisa. W drugim (Galeria Centrum) nie patrzyłem, na szczęście był jeszcze w trzecim, na rogu Krzywoustego i Wojska Polskiego :)

 

Tak więc w ciągu dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch anime za 50zł :D

GITS wygląda i ogląda się rewelacyjne. Obejrzałem kawałek. Metropolisu jeszcze nie oglądałem - zajety telewizor z dvd hehe.

 

Nie warto brać Metropolisa w edycji 1dvd w takiej cenie! Trzeba być czujnym i szukać na połkach "Ale okazja" w Empikach.

właśnie edycja 1płytowa za 50zł była w tym na rogu dziwne. W galeri nie było w ogóle tak jak w galaxy. Widocznie byłeś wcześniej i tamte za 30zł 2DVD wziąłeś, i już nie było :(

Zeskakuj pudełko i wyślij mi na e-maila (Jeżeli masz możliwość to podam ci maila) aby było mi łatwiej szukać(przynajmniej będę wiedział jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam.

 

Najwidoczniej źle szukałeś w tym Empiku :( Ten film stał na stojaku na ścianie z napisem "Okazja" pomiędzy pułkami z grami komputerowymi a kasą w 1 części Empika.

 

Kupiłem go koło 13. A jak wygląda to nie muszę skanować. Pokaże Ci:

 

2003-08-02-metropolis-box.jpg

 

Zdjęcie pobrane z aukcji onet.pl (źródło)

post-9866-1131655755_thumb.jpg

 

W górnej części pudełka jest wyraźny napis "edycja dwupłytowa". Zapytam się przy okazji znajomego który tam pracuje co do tego filmu i dam Ci znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam.

 

Najwidoczniej źle szukałeś w tym Empiku :( Ten film stał na stojaku na ścianie z napisem "Okazja" pomiędzy pułkami z grami komputerowymi a kasą w 1 części Empika.

 

Kupiłem go koło 13. A jak wygląda to nie muszę skanować. Pokaże Ci:

 

2003-08-02-metropolis-box.jpg

 

Zdjęcie pobrane z aukcji onet.pl (źródło)

post-9866-1131655755_thumb.jpg

 

W górnej części pudełka jest wyraźny napis "edycja dwupłytowa". Zapytam się przy okazji znajomego który tam pracuje co do tego filmu i dam Ci znać :)

Stojak kojarzę ale już nie było tam tego. ja byłem w okolicach 15:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi :( Wygląda na to, że były tylko dwie sztuki? :hmm: Słabo się spisał Empik no :(

 

W poniedziałek będę wiedział w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm :-) tak szczerze to poraz pierwszy słysze o tym Metropolisie :szczerbaty: ale też sobie chyba kupie :-) wkażdym bądź razie priorytet ma GITS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...